Test hansgrohe ComfortZone

Perfektní kombinace baterie a umyvadla

Hledáte baterii k Vašemu umyvadlu? Nebo obráceně: máte baterii od hansgrohe a chcete vědět, která keramika se k ní hodí? Zde Vám nabízíme ideální kombinace baterie a umyvadla, které Vám zajistí maximální možné pohodlí a které jsme otestovali u hansgrohe. Pro perfektní pohodlí při mytí rukou, vlasů nebo plnění vysokých nádob.

Harmonie u umyvadla - vše perfektně sladěno funkčně a esteticky

Skvělá funkčnost i vzhled: aby se k sobě baterie a umyvadlo hodily jak funkcí tak vzhledem, vyvinula společnost hansgrohe test ComfortZone.

Ať chcete trochu osvěžit koupelnu, kompletně ji renovovat nebo se pouštíte do novostavby. Ať koupíte nejprve baterii nebo keramiku. Vždy budete stát před otázkou, co se k sobě hodí.

Optimální kombinace baterií a umyvadel naleznete v PDF souborech, které od nás máte bezplatně k dispozici. Naše ideální páry Vám zaručí dostatek volného prostoru, harmonující design a krásné zážitky s vodou. Den za dnem.

Nenechejte ve své koupelně nic náhodě. 

Nízké umyvadlo s vysokým kohoutkem nebo umyvadlová mísa, u níž voda teče pod špatným úhlem - výsledkem může být stříkající voda. A příliš nízký kohoutek? Zbytečně omezuje prostor u umyvadla. Protože si hansgrohe jako prémiový výrobce přeje, abyste se ve své koupelně cítili dobře a Vaše koupelna také dobře vypadala, neomezuje se jen na vlastní výrobky. Testujeme pro Vás naše baterie s keramikou různých výrobců.

Zdarma jako PDF: více než 12 000 vyzkoušených kombinací

Vhodná baterie pro každé umyvadlo: díky testu ComfortZone je nepříjemně stříkající voda, jako zde na obrázku, minulostí.

Společnost hansgrohe vyvinula propracovaný test, s nímž lze hned od začátku vyloučit stříkání vody, designové fauxpas a ztrátu komfortu. "hansgrohe ComfortZone test" je zárukou perfektní kombinace baterie a umyvadla. Odborníci na sanitární zařízení přitom za podmínek blízkým skutečnému používání testují, jak se k sobě hodí naše vlastní baterie s běžnými umyvadly předních výrobců. Díky tomu neuděláte chybu - ve funkci ani ve vzhledu.

Pod drobnohledem: jak provádíme testy v hansgrohe 

Využijte při plánování Vaší koupelny naše bohaté poznatky. V testovacím centru společnosti hansgrohe bylo otestováno již více než 12.000 kombinací baterie a umyvadla. Při komplexním testu funkčnosti testujeme především prostor u umyvadla a stříkání vody.

Jak funguje test ComfortZone:

  • Test volného prostoru. Nabízí příslušná kombinace dostatek využitelného prostoru? Mezi baterii a umyvadlo umístíme testovací kouli a zjišťujeme, zda si lze pohodlně umýt ruce.
  • Test stříkání vody. Když pustíme vodu, stříká kolem? Pouštíme a zavíráme vodu pod různým tlakem a vyhodnocujeme její rozstřikování.
  • Praktický test. Stříká při mytí rukou voda kolem? Pod proud vody nakloníme standardizovaný model rukou. Vyhodnocujeme vodu, který vystříkla mimo umyvadlo.

Optimální kombinace u umyvadla - otestovaná a doporučená

Našli jste? Pokud jste se pomocí testovacích tabulek od hansgrohe rozhodli pro fungující dvojici, vezměte prosím Vámi požadovanou kombinaci ke specializovanému prodejci. Ten posoudí, zda jsou na místě splněny prostorové a technické podmínky. I nejkrásnější kombinace je koneckonců k ničemu, pokud na ni není dostatek prostoru, nevyhovují přípojky nebo tlak vody. Všechny tyto parametry totiž musí být pro správnou montáž splněny.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.