AddStoris accessories by hansgrohe in Matte Black.

Addstoris

Od držáků na ručníky po dávkovače na mýdlo

Koupelnové doplňky AddStoris: Všechno potřebné vždy na dosah

Každý den používáme v koupelně docela dost věcí: ať už zubní pastu, šampon, sprchový gel, žiletky nebo tekuté mýdlo. Jedinou otázkou je, kam všechny tyto produkty umístit? Pro uklizený a harmonický vzhled potřebují naše koupelnové produkty organizační systém – jako je všestranná řada doplňků AddStoris, které eliminují chaos v koupelně obzvláště přitažlivým způsobem. Zajistěte si větší estetiku a pořádek v koupelně. Popusťte uzdu své kreativitě!

Vybavte svoji koupelnu doplňky AddStoris

S tímto stylovým, diskrétním příslušenstvím hansgrohe budete mít často používané pomůcky vždy po ruce. Ať už jde o dávkovač mýdla AddStoris, kelímek na zubní kartáček, krabičku na kapesníčky nebo držák toaletního papíru: Vše lze snadno připevnit. Užijte si více funkčnosti a volného prostoru kolem umyvadla, toalety, sprchy a vany. Moderní produktová řada nadchne nejen vizuálně, ale také atraktivním poměrem ceny a výkonu. Miska na mýdlo, holicí zrcadlo, tyč na ručníky: s komplexní řadou AddStoris můžete svou koupelnu krásně doplnit s minimální námahou.

AddStoris skvěle pasují k bateriím hansgrohe

S AddStoris nabízí hansgrohe rozsáhlou řadu minimalistických koupelnových doplňků s nadčasovým designem. Lineární design se hodí do každého moderního prostředí – a hodí se obzvláště dobře k plochému, hranatému designu koupelny. Produkty můžete získat v šesti různých barvách povrchu. Koupelnové doplňky AddStoris skvěle zapadnou k bateriím a sprchám v barvách FinishPlus od hansgrohe. Tato kombinace vytváří ucelený celkový obraz, kde tvary a barvy dokonale ladí, aniž by působily nepřehledně. Nechte se inspirovat stylovými kombinacemi v galerii obrázků.

Baterie Finoris a doplňky AddStoris si spolu rozumí

Chcete, aby vše ve vaší koupelně snů tvořilo tvarově i barevně jednotný celek? Takto vypadá dokonalé spojení hansgrohe kolem vašeho umyvadla: AddStoris jsou dokonalým doplňkem baterií Finoris. Flexibilní baterie s vytahovací sprškou jsou k dispozici také v povrchových barvách FinishPlus v matné bílé a matné černé.
Třídit podle
24  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.