Kuchyňská baterie M51 od hansgrohe s pohodlným vytahovacím výtokem.

Kuchyňské baterie

Třídit podle
144  Výsledky
Nová měřítka designu a funkce:

Inovativní kuchyňské baterie od hansgrohe

Přejete si inteligentní dřezovou baterii s hezkým designem, která vám usnadní práci v kuchyni? hansgrohe vám nabízí široký výběr kompetentních kuchyňských pomocníků, kteří jsou víc než jen obyčejný vodovodní kohoutek. Můžete se těšit na větší akční rádius u dřezu a cílenější používání vody. Nechejte se přesvědčit: oceněným designem, promyšlenou funkčností a dlouhou životností kvality hansgrohe.

Oceněný design ve spojení s nejvyšším komfortem ovládání

Rychle zapnutí a vypnutí tlačítkem Select? Dodatečný prostor díky vytahovací sprše, rozsahu otáčení až 360 stupňů? Další sprchový proud? Verze se dvěma druhy proudu (2jet) usnadňuje práci díky ovládání jednou rukou: zastavte proud vody, znovu jej spusťte a změňte režim proudu - to vše na výtoku baterie, zatímco vaše druhá ruka zůstane volná. Naše dřezové baterie zvýší nejen vaši radost z práce, ale budou i vzhledově krásné. V nejrůznějších designech – od moderně minimalistického po klasicky zaoblený - vašemu řešení kuchyně nejsou kladeny téměř žádné hranice. Součástí repertoáru jsou dřezové baterie se sprchou, nástěnné dřezové baterie nebo snadno sklopitelné baterie pro montáž před nebo pod oknem. Dřezové baterie hansgrohe září ve vzhledu nerezové oceli odolné proti poškrábání, v klasickém chromu a v nabídce je také dřezová baterie černá. Zárukou ergonomického ovládání jsou dlouhé, ploché pákové rukojeti v typickém designu.

Voda stiskem tlačítka, vytažení a otočení 

Při vaření má člověk plné ruce práce, proto je praktické, když je k ovládání dřezové baterie nepotřebuje. S technologií Select se totiž voda pouští a zastavuje tlačítkem - a k tomu můžete použít i loket či zápěstí. Díky ComfortZone vám již samotná výška výtoku nabízí velký prostor. Ještě více prostoru získáte díky vytahovací sprše. Ta rozšíří váš akční rádius až o 76 cm, v kombinaci s inovativním sBoxem. S otočným vývodem lze dřezovou baterii navíc otočit o 110, 150 nebo o celých 360 stupňů. Konečně můžete snadno naplnit a umýt i velké hrnce.

Dvouotvorová dřezová baterie Select: revoluce v ovládání u dřezu

U našich nových dvouotvorových kuchyňských baterií Select Vám ovládání doslova vychází vstříc. Můžete si vybrat ze dvou variant. U první varianty je na předním okraji dřezu umístěno flexibilně polohovatelné tlačítko Select. Stisknutím pouštíte nebo zastavujete vodu, otáčením otevíráte nebo uzavíráte výtok. U druhé varianty se na předním okraji dřezu nachází samostatná rukojeť. Snadným otáčením upravujete teplotu vody, nakloněním nastavujete množství vody. Nezávisle na tom, pro kterou kuchyňskou baterii hansgrohe se rozhodnete: dostanete vysoce kvalitní výrobky, které vám budou dlouho dělat radost.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.