Kuchyňská baterie M51 od hansgrohe s pohodlným vytahovacím výtokem.

Kuchyňské baterie

Třídit podle
144  Výsledky
Nová měřítka designu a funkce:

Inovativní kuchyňské baterie od hansgrohe

Přejete si inteligentní kuchyňskou baterii s hezkým designem, která Vám usnadní práci v kuchyni? hansgrohe Vám nabízí široký výběr kompetentních kuchyňských pomocníků, kteří jsou víc než jen obyčejný vodovodní kohoutek. Můžete se těšit na větší akční rádius u dřezu a cílenější používání vody. Nechejte se přesvědčit: oceněným designem, promyšlenou funkčností a dlouhou životností kvality hansgrohe.

Oceněný design ve spojení s nejvyšším komfortem ovládání

Rychle zapnutí a vypnutí tlačítkem Select? Dodatečný prostor díky vytahovací sprše, rozsahu otáčení až 360 stupňů? Další sprchový proud? Verze se dvěma druhy proudu (2jet) usnadňuje práci díky ovládání jednou rukou: zastavte proud vody, znovu jej spusťte a změňte režim proudu - to vše na výtoku baterie, zatímco vaše druhá ruka zůstane volná. Naše kuchyňské baterie zvýší nejen Vaši radost z práce, ale budou i vzhledově krásné. V nejrůznějších designech – od moderně minimalistického po klasicky zaoblený - Vašemu řešení kuchyně nejsou kladeny téměř žádné hranice. Součástí repertoáru jsou také nástěnné kuchyňské baterie a snadno sklopitelné baterie pro montáž před nebo pod oknem. Kuchyňské baterie hansgrohe září ve vzhledu nerezové oceli odolné proti poškrábání nebo v klasickém chromu. Zárukou ergonomického ovládání jsou dlouhé, ploché pákové rukojeti v typickém designu.

Voda stiskem tlačítka, vytažení a otočení - kuchyňské baterie hansgrohe to vše nabízí

Při vaření má člověk plné ruce práce, proto je praktické, když je k ovládání kuchyňské baterie nepotřebuje. S technologií Select se totiž voda pouští a zastavuje tlačítkem - a k tomu můžete použít i loket či zápěstí. Díky ComfortZone Vám již samotná výška výtoku nabízí velký prostor. Ještě více prostoru získáte díky vytahovací sprše. Ta rozšíří Váš akční rádius až o 76 cm, v kombinaci s inovativním sBoxem. S otočným vývodem lze kuchyňskou baterii navíc otočit o 110, 150 nebo o celých 360 stupňů. Konečně můžete snadno naplnit a umýt i velké hrnce.

Dvouotvorová kuchyňská baterie Select: revoluce v ovládání na předním okraji dřezu

U našich nových dvouotvorových kuchyňských baterií Select Vám ovládání doslova vychází vstříc. Můžete si vybrat ze dvou variant. U první varianty je na předním okraji dřezu umístěno flexibilně polohovatelné tlačítko Select. Stisknutím pouštíte nebo zastavujete vodu, otáčením otevíráte nebo uzavíráte výtok. U druhé varianty se na předním okraji dřezu nachází samostatná rukojeť. Snadným otáčením upravujete teplotu vody, nakloněním nastavujete množství vody. Nezávisle na tom, pro kterou kuchyňskou baterii hansgrohe se rozhodnete: dostanete vysoce kvalitní výrobky, které Vám bude dlouho dělat radost.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.