Kuchyňské dřezy od hansgrohe: perfektní design i funkce

Dřezy

Třídit podle
28  Výsledky
Chytré vybavení do vaší kuchyně

Tvarově krásné dřezy s mnoha praktickými detaily

Jsou funkční, odolné a přesvědčí čistým designem. Minimalistický design s jejich základním obdélníkovým tvarem harmonicky zapadne do moderních a funkčních kuchyní. Výrazný, široký okraj ve tvaru L zaujme na první pohled. Vyberte si z nejrůznějších tvarů a velikostí svůj ideální doplněk do vaší vysněné kuchyně.

Velikosti a varianty instalace vhodné pro každou kuchyň

Dřezy jsou nabízeny v pěti různých velikostech. Hodí se do malých kuchyní pro jednotlivce, i do kuchyňského ostrůvku nebo rodinné kuchyně ve velkém domě. Můžete si vybrat variantu s odkapávací plochou či bez ní nebo praktický dvoudřez. 

Kompaktní jednodřez nabízí hansgrohe v šířkách 400 až 660 mm. Přepad není díky své poloze na boku vidět. Varianta s odkapávací plochou se hodí zejména tehdy, pokud občas nádobí umýváte ručně. Nebo chcete tuto plochu použít k přípravě jídel.

Jestliže rádi děláte více pracovních kroků zároveň, pak se Vám budou líbit dvoudřezy hansgrohe: zatímco v malém (šířka 180 mm) omýváte zeleninu, ve velkém pak můžete (šířka 450 mm) naplnit hrnec, ve kterém ji budete vařit. Používáte-li pravidelně velké nádoby a plechy, pak je vhodná varianta se dvěma velkými dřezy (každý o šířce 370 mm).

Při plánování vaší kuchyně můžete mít zcela volnou ruku.  Ať vestavná kuchyně nebo varný ostrůvek: dřez hansgrohe z materiálu granit lze instalovat buď na pracovní desku nebo pod ní, nerezový dřez lze navíc instalovat také v jedné rovině s pracovní plochou. Instalace pod pracovní desku, kdy okraj pracovní desky ve spodní části navazuje na dřez, vytváří obzvláště exkluzivní vzhled. V nabídce jsou varianty, které se hodí do všech běžných spodních skříněk (o šířce 50, 60, 80 nebo 90 cm). Pro odtok jsou k dispozici manuální nebo automatické odtokové soupravy.

Kuchyňské dřezy s dlouholetou kvalitou

Kuchyňský dřez od hansgrohe je vyráběň z vysoce kvalitní ručně svařované nerezové oceli o tloušťce jeden milimetr. Tato nerezová ocel je odolná a snadno se čistí. Pro stabilní upevnění baterií je vestavěná varianta vybavena výztuhou a zdvojenou tloušťkou materiálu.

Všechny naše dřezové baterie hansgrohe lze pochopitelně kombinovat s našimi dřezy. Díky tomu profitujete z maximální flexibility při maximální kvalitě.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.