Kuchyňské dřezy od hansgrohe: perfektní design i funkce

Dřezy

Třídit podle
28  Výsledky
Chytré kuchyňské dřezy hansgrohe

Tvarově krásné dřezy s mnoha praktickými detaily

Jsou funkční, odolné a přesvědčí čistým designem: kuchyňské dřezy od hansgrohe. Minimalistický design dřezů s jejich základním obdélníkovým tvarem harmonicky zapadne do moderních a funkčních kuchyní. Výrazný, široký okraj ve tvaru L zaujme na první pohled. Vyberte si z nejrůznějších tvarů a velikostí dřezu ideální doplněk do Vaší vysněné kuchyně.

Velikosti a varianty instalace vhodné pro každou kuchyň

Dřezy hansgrohe jsou k dostání v pěti různých velikostech. Hodí se do malých kuchyní pro jednotlivce, i do kuchyňského ostrůvku nebo rodinné kuchyně ve velkém domě. Můžete si vybrat: jednodřez s odkapávací plochou či bez ní nebo praktický dvoudřez. 

Kompaktní jednodřez nabízí hansgrohe v šířkách 400 až 660 mm. Přepad není díky své poloze na boku vidět. Varianta s odkapávací plochou se hodí zejména tehdy, pokud občas nádobí umýváte ručně. Nebo chcete tuto plochu použít k přípravě jídel.

Jestliže rádi děláte více pracovních kroků zároveň, pak se Vám budou líbit dvoudřezy hansgrohe: zatímco v malém dřezu (šířka 180 mm) omýváte zeleninu, můžete ve velkém dřezu (šířka 450 mm) naplnit hrnec, ve kterém ji budete vařit. Používáte-li pravidelně velké nádoby a plechy, pak je vhodná varianta se dvěma velkými dřezy (každý o šířce 370 mm).

Náš sortiment dřezů Vám při plánování kuchyně nechává volnou ruku. Ať vestavná kuchyně nebo varný ostrůvek: granitové dřezy hansgrohe lze instalovat buď na pracovní desku nebo pod ní, nerezové dřezy lze navíc instalovat také v jedné rovině s pracovní plochou. Dřezy instalované pod pracovní desku, kdy okraj pracovní desky ve spodní části navazuje na dřez, vytváří obzvláště exkluzivní vzhled. Kuchyňské dřezy hansgrohe se hodí do všech běžných spodních skříněk (o šířce 50, 60, 80 nebo 90 cm). Pro odtok jsou k dispozici manuální nebo automatické odtokové soupravy.

Dlouholetá kvalita, kterou uvidíte a ucítíte

Všechny dřezy hansgrohe jsou vyráběny z vysoce kvalitní ručně svařované nerezové oceli o tloušťce jeden milimetr. Tato nerezová ocel je odolná a snadno se čistí. Pro stabilní upevnění baterií jsou všechny vestavné dřezy vybaveny výztuhou
a zdvojenou tloušťkou materiálu.

Duo: revoluce v ovládání u kuchyňského dřezu

Rozhodnete-li se pro dřezovou kombinaci, která se skládá z dřezu hansgrohe, nového sBoxu a jedné z našich inovativních kuchyňských baterií, pak Vám ovládání vyjde v opravdovém smyslu slova vstříc. Kuchyňské baterie jsou totiž navíc ovládány dalším mechanismem na předním okraji dřezu. To přesvědčí nejen hobby kuchaře!

Všechny kuchyňské baterie hansgrohe lze pochopitelně kombinovat s dřezy. Díky tomu profitujete z maximální flexibility při maximální kvalitě.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.