Modern Vivenis faucet on the sink.

Vivenis

Proud vody jako sametový vodopád

Baterie Vivenis - osobní potěšení ve vaší koupelně

Sníte o své koupelně jako o oáze pohody, pro vypnutí z hektického každodenního života? Pak si vás baterie Vivenis získají netušeným vodním zážitkem. Baterie zaujme již na první pohled: Široký, osvěžující proud evokuje vodopád a poskytuje vám osobní chvíle potěšení při mytí rukou a obličeje.

Co je pro baterie Vivenis tak unikátní?

Vzduchem obohacený proud vody jemně obklopí vaše ruce a umožní vám zažít vodní živel vysoce emocionálním způsobem. Výtok baterie a voda spolu harmonicky splynou. Několik povrchových úprav nabízí volbu barvy, zatímco plochý a ergonomický design páky vás hýčká snadným používáním. S exkluzivními povrchy FinishPlus můžete Vivenis využít ještě individuálněji: matná černá a matná bílá pro trendy akcenty nebo váš oblíbený styl koupelny.

Řada baterií pro vytvoření kompletní wellness koupelny

Hledáte víc než jen umyvadlovou baterii; chcete, aby celá vaše koupelna vypadala nadčasově elegantně. Nechte vkusný design Vivenis zazářit ve všech prostorách koupelny. Pro individuální pohodlí u umyvadla je
k dispozici baterie Vivenis v odpovídajících výškách Comfort Zone 90, 110, 210 a 250 mm. To vám umožní kombinovat Vivenis k různým umyvadlům a pro různé možnosti instalací.

I pro vanu nabízí Vivenis řadu vanových baterií. Podle vašich preferencí a instalační situace si můžete vybrat mezi výraznou vanovou baterií na stěnu nebo variantou podomítkové instalace. Pro použití na okraj vany je k dispozici vanová baterie se čtyřmi otvory. Nebo se můžete rozhodnout pro vanovou baterii na podlahu. Ve sprše je
k dispozici elegantní sprchová baterie umožňující ergonomické ovládání z boku. Případně vám minimalistické řešení pro skrytou instalaci poskytuje dodatečnou svobodu pohybu.

Vytvořte harmonickou celkovou koupelnu s doplňkovými produkty naší sprchové řady Pulsify. Kromě chromu je Pulsify k dispozici také ve stylových povrchových úpravách FinishPlus matná černá a matná bílá.

Třídit podle
23  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.