Muž ovládá podomítkovou baterii DuoTurn ve sprše.

DuoTurn

Do sprchy i do vany – DuoTurn kombinuje intuitivní ovládání s čistým, plochým designem. S touto novou generací podomítkových baterií hansgrohe můžete vypnout starosti všedního dne a přepnout na dokonalé pohodlí. Díky baterii DuoTurn můžete jediným otočením přepínat z horní na ruční sprchu a velmi jednoduše nastavovat požadovanou teplotu a množství vody. Shlédnout produkty

Muž si vychutnává sprchu s baterií DuoTurn.
Podomítkové baterie DuoTurn lze nainstalovat do vany i do sprchy. Představují novou, jednoduchou alternativu přepínače s otočným mechanismem.

Čím se vyznačuje podomítková baterie DuoTurn?

Pro chvíle odpočinku. Pro chvíle klidu. Pro chvíle uvolnění. Jedno jediné pohodlné otočení podomítkové baterie DuoTurn a můžete si vychutnávat prvotřídní zážitek při sprchování. Je jedno, zda si chcete odpočinout ve vaně nebo ve sprše – mezi jednotlivými možnostmi přepínáte pouhým otočením rukou. 

  • Přizpůsobitelnost. Ploché baterie vytvářejí dojem prostornosti a jsou univerzálně využitelné – hodí se do jakékoli koupelny a lze je kombinovat se všemi řadami hansgrohe.
  • Komfort a intuitivní ovládání. Jednoduchým otočením rukojetí se ovládá horní nebo ruční sprcha, reguluje teplota a množství vody a přepíná se z vývodu do vany na sprchu.
  • Designová rozmanitost. DuoTurn se ideálně začlení do moderních koupelen. Rukojeti jsou ploché a nevyčnívají do prostoru, kartuše je umístěna uprostřed. K dostání jsou čtyři moderní povrchové úpravy FinishPlus – chrom, kartáčovaný bronz, matná černá a matná bílá – a tři puristické designové tvary: E = hranatý, S = kulatý a Q = zaoblený design SoftCube.  

DuoTurn: přehled všech výhod

Baterie DuoTurn se harmonicky začlení do vaší koupelny a velmi snadno ji sladíte s ostatními koupelnovými výrobky hansgrohe.

  • Pohodlné nastavení teploty a ovládání množství vody.
  • Pohodlné ovládání až dvou spotřebičů pomocí páky.
  • Tři puristické designové tvary (hranatý, zaoblený a kulatý) – pro všechny styly a preference. 
  • Sortiment FinishPlus se čtyřmi povrchovými úpravami: chrom, matná černá, matná bílá a kartáčovaný bronz.
  • Jednoduché čištění díky celistvému povrchu.
  • Vysoká kvalita díky standardům hansgrohe v oblasti materiálů a funkcí zajistí, že se ze své podomítkové baterie budete moci radovat opravdu dlouho.
Třídit podle
7  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.