Žena se sprchuje ruční sprchou Pulsify Planet Edition.

Planet Edition

Svoji krásnou, teplou sprchu máte určitě moc rádi. A navíc vám leží na srdci i úspora vody a udržitelnost. Máme pro vás dobrou zprávu: Planet Edition spojuje efektivní požitek ze sprchování, styl i udržitelnost. Sprchová hlavice, která je mimořádně úsporná, přitom vás bude hýčkat kvalitním zážitkem při sprchování a je vyrobená z recyklovaných materiálů. Pro dobré svědomí. Shlédnout produkty

Naše planeta je to, co nás spojuje

Žena se sprchuje ruční sprchou hansgrohe Pulsify Planet Edition.
Planet Edition, to je nová interpretace ruční sprchy značky hansgrohe – udržitelná součást každodenního života, bez obsahu chromu.

Souhlasíte s námi? Pro budoucnost naší planety je velmi důležité úsporné zacházení se zdroji. A ptáte se, jak by se toho dalo dosáhnout v souladu s vašimi každodenními potřebami ve wellness koupelně? V naší kreativní dílně jsme přišli na chytrou odpověď: hansgrohe Pulsify Planet Edition je ruční sprcha, jejíž spotřeba vody méně než 6 l/min je o 60 % nižší než u našich běžných sprch. S myšlenkou udržitelnosti se však pojí také uvědomělejší spotřební chování. Díky použití recyklovaných materiálů představuje naše řada Planet Edition šetrný a uvědomělý výsledek – odpad už není odpadem, ale vzniká z něj něco dalšího. 

hansgrohe podporuje princip oběhového hospodaření

Recyklovaný materiál z naší výroby používáme na výrobu ruční sprchy Pulsify Planet Edition (28 % recyklovaného plastu) i na doplňky WallStoris Planet Edition (95 % recyklovaného plastu). Materiál se používá na rukojeť ruční sprchy, na koupelnové příslušenství WallStoris a také se z něj tvoří příze na výrobu sprchové hadice Designflex. Samozřejmostí je splnění veškerých standardů kvality hansgrohe.

Planet Edition zahrnuje výrobky řad Pulsify, WallStoris a Designflex. Všechny se tak haromincky začlení i do stávajících koupelen a bez problémů je lze kombinovat s ostatními koupelnovými výrobky hansgrohe.

Další udržitelné výrobky od hansgrohe

Třídit podle
10  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.