Kombinace širokého dřezu a kuchyňské baterie Select.
Nové kuchyňské výrobky

Usnadněte si práci v kuchyni

Podívejte se na Vaši budoucí kuchyň snů: s nejnovějšími výrobky hansgrohe si zjednodušíte práci u dřezové jednotky. Od stylových dřezů přes revoluční koncepce ovládání až po perfektně sladěné kombinace, které se budou skvěle hodit do Vaší plánované kuchyně. Nabízíme Vám funkční a nadčasově krásné suroviny nejvyšší kvality.

Inovativní pomocníci do kuchyně v nejlepší formě

Kuchyň je centrem Vašeho domova. Místem, kde se nároky na pohodlí a design propojují s efektivním pracovními postupy. Abyste si mohli bez starostí užívat vaření, je potřeba, aby vše šlo snadno od ruky. V perfektní souhře funkce a estetiky vytváří tyto skvělé výrobky od hansgrohe nový zážitek. Seznamte se s inovativními dřezy a bateriemi a zcela novými kombinacemi, které vnesou revoluci do Vaší kuchyňské práce. A podívejte se na naše kuchyňské doplňky. Protože i ušlechtilé drobnosti dokáží optimalizovat Vaši práci.

Více pohodlí, více designu

Děláme vše pro to, abychom Vám práci v kuchyni zpříjemnili. Objevte, jak příjemné může být používání vody, když máte v kuchyni přívětivé doplňky. Zde se seznámíte s dalšími kuchyňskými novinkami.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.