Novinky od hansgrohe týkající se dřezové jednotky

Nová definice kuchyňských dřezů - s dvouotvorovou řadou M71 Select

Zažijte revoluční komfort v ovládání vody u kuchyňského dřezu: Řada M71 ve dvouotvorové variantě Select odděluje ovládání vody od baterie. Samostatné ovládací prvky na okraji dřezu usnadňují práci, zatímco baterie zůstává na obvyklém místě. Tlačítko Select přináší navíc komfortní ovládání a minimalistický design se hodí do každého prostředí.

Řada M71 od hansgrohe se samostatným ovládacím prvkem.
Minimalizovaný design, promyšlené funkce. Novinky z řady M71 od hansgrohe se jistě stanou srdcem Vaší kuchyně.

Pohodlné ovládání na druhou: dvouotvorová varianta M71 Select hansgrohe

Tyto baterie rozproudí Vaši práci v kuchyni: Ovládejte vodu pohodlně na předním okraji dřezu a užívejte si netušenou flexibilitu. Samostatné ovládací prvky dvouotvorových baterií M71 Select podstatně zjednodušují pracovní postupy u dřezu: Pouštění a zastavování vody je mnohem pohodlnější než dříve. Minimalistický design Vás přesvědčí stejně jako enormní akční rádius Vašeho nového kuchyňského pomocníka: Díky inovativnímu sBoxu lze novinky vytáhnout až o 76 centimetrů - s bezpečným vedením hadice. Vyberte si svého favorita ze dvou funkčních variant ovládání:

Stačí jeden stisk tlačítka na okraji dřezu: A vodo teč!

U baterie M71 vodu pouštíte a zastavujete tlačítkem Select, které máte po ruce: Samostatný ovládací prvek je instalován na okraji dřezu nebo na pracovní ploše, podle toho, co je pro Vás nejpohodlnější. Zatímco omýváte zeleninu nebo plníte hrnce, vodu v mžiku pustíte nebo zastavíte tlačítkem. A použít k tomu můžete i loket nebo hřbet ruky, máte-li zrovna špinavé ruce. Výtok z dřezu otevíráte nebo zavíráte otočením tlačítka.
I těleso baterie má inteligentní funkce: Množství a teplotu vody zde lze pohodlně přednastavit. Tlačítkem na výtoku z baterie přepínáte mezi normálním a sprchovým proudem.

Naklonit a otočit: Užijte si ergonomického komfortu při ovládání vody

Jakpak je to pohodlné?! U varianty M71 s kyvnou pákou máte na okraji dřezu vše pod kontrolou: Když páku nakloníte, vodu přidáte nebo uberete. Když jí otočíte, upravujete teplotu vody. A i v této variantě se skrývá technologie Select: Na výtoku tělesa baterie se nachází decentní tlačítko. S ním vodu pouštíte a zastavujete jednoduchým stlačením. Baterie jednoduše zůstává otevřena.

Zjistěte více o našich nových dvouotvorových kuchyňských bateriích M71 Select. Tohoto komfortu se již nebudete chtít vzdát.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.