hansgrohe Select v kuchyni

Technologie Select: přesnější ovládání vody stiskem tlačítka

Máte rádi, když Vám všechno jde rychle od ruky? hansgrohe Select je ergonomické ovládání, které Vám práci podstatně usnadní. Stisknutím tlačítka můžete vodu pustit a zastavit nebo přepnout druh proudu. Tlačítko Select lze ovládat i hřbetem ruky nebo loktem, proto baterie zůstává pěkně čistá. Pohodlí pro všechny generace.

S funkcí Select u moderních kuchyňských baterií od hansgrohe ovládáte vodu u dřezu pohodlně
a přesně:

  • Stačí stisknout tlačítko a voda poteče přesně ve zvolené intenzitě, tak jak vám vyhovuje.
  • Přednastavená teplota vody zůstane stejná i v případě, že vodu v mezičase zastavíte.
  • Select urychluje práci: tlačítkem Select umístěném na okraji dřezu nebo na kuchyňské baterii vodu bleskurychle pustíte nebo zastavíte. To umožňuje ještě efektivnější práci v kuchyni.
  • hansgrohe Select spojuje pohodlné ovládání s úsporným nakládáním se zdroji: proud ani teplotu vody nemusíte nastavovat stále znovu a s tlačítkem Select tedy není problém ji zastavit.
  • Technologie Select funguje čistě mechanicky, zcela bez elektřiny a je robustní. Srdce kuchyně Vám bude dlouho dělat radost.

 

Kuchyňské baterie s technologií Select

Select v kuchyni: voda přesně tak, jak ji chcete mít

Ovládání vody stiskem tlačítka je praktické téměř ve všech situacích v kuchyni: Baterii můžete snadno ovládat loktem, hřbetem ruky nebo předloktím. A to se hodí, pokud máte plné ruce práce, třeba při plnění velkých hrnců, nebo když máte špinavé prsty. 

U dvouproudové kuchyňské baterie Select s vytahovací sprchou se druh proudu přepíná stiskem tlačítka. Vybíráte si mezi normálním a sprchovým proudem. Více pohodlí a větší pracovní dosah u dřezu máte díky hadici, kterou lze vytáhnout až o 76 centimetrů. Hadici můžete používat jednou rukou.

Tlačítko pro snadné ovládání

Tlačítko Select pro kuchyň je k dostání ve dvou variantách - může být umístěno přímo na baterii nebo zvlášť. U baterií Metris Select a Talis Select vodu pouštíte a zastavujete tlačítkem Select integrovaným ve výpusti. U série M71 (ve dvouotvorové variantě) lze vodu pustit a zastavit stiskem tlačítka Select na předním okraji dřezu. Tento způsob ovládání je velmi ergonomický a vyhovuje zejména dětem a osobám s omezenou pohyblivostí.

Pouštění a zastavování tlačítkem Select předpokládá, že baterie je otevřená. V případě delší nepřítomnosti je nutno ji zavřít pomocí rukojeti nebo oddělené ovládací páky.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.