Moderní kuchyňské výrobky od hansgrohe: Dřez a baterie

Kuchyňské produkty

Třídit podle
200  Výsledky
Výrobky pro kuchyně

Nadčasově krásné baterie, dřezy a inovativní kombinace

Kuchyně je centrem bydlení a spojuje funkčnost s pohodlím. Hledáte perfektní přísady do stylové kuchyně, kde Vám půjde práce od ruky a budete si moc užít radost při vaření? Pro kuchyně nabízí hansgrohe funkční a nadčasově krásné výrobky nejvyšší kvality.  

Nejen obyčejný kohoutek

Baterie hansgrohe jsou vždy kouskem budoucnosti kuchyní. Již baterie „Allegroh“ v roce 1982 přinesla průlom v technologii a funkci. Následovaly další inovace a objevy, které stanovily měřítka v designu a funkčnosti – dokladem toho jsou četná ocenění. Není divu, koneckonců tvář hansgrohe určuje už mnoho let studio Phoenix Design. Společně s touto designovou dílnou ze Stuttgartu vznikla například technologie Select. Jedná se o ovládací tlačítko na vytahovacím výtoku nebo nově i přímo na dřezu. Takovýto excelentní design přetrvá i rychle se měnící trendy. Objevujte vysoce kvalitní výrobky hansgrohe do kuchyně, které Vám budou dlouho dělat radost.

Kuchyňský sortiment je nyní k dispozici také s dřezem

Kombinujte naše ergonomické kuchyňské baterie s vysoce kvalitními dřezy. Nebo se nechejte přesvědčit inovativními kombinacemi dřezu a kuchyňské baterie. Dřezové kombinace jsou promyšlená celková řešení, která jsou perfektně sladěna nejen funkčně, ale i opticky.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.