Sprchy

Třídit podle
500  Výsledky
Technologie hansgrohe Select

Radost stiskem tlačítka

Intuitivní koncepce ovládání tlačítkem: k přepnutí typu trysky, ovládání jiné sprchy nebo zapnutí a vypnutí vody stačí jedno stisknutí.

Designový partner hansgrohe

Phoenix – vynikající kreativní dílna

Studio Phoenix Design charakterizuje tvář značky hansgrohe už více než 30 let, navrhuje totiž exkluzívně veškerý sortiment sprch a baterií této prémiové značky.

Najděte si svou vysněnou sprchu

Sprchování je wellness – s výrobky hansgrohe

Sprchy hansgrohe jsou stejně individuální jako vaše potřeby. Vyberte si tu pravou mezi našimi ručními a horními sprchami, sprchovými sadami a sprchovými systémy, které vám přinášejí rozmanité, cenami ověnčené designy, inovativní technologie i naši vysokou kvalitu. Možná, že chcete jen trochu oživit svůj sprchový kout. Možná, že jej chcete kompletně předělat. V každém případě u nás najdete i řešení pro nízký rozpočet. 

Větší potěšení při sprchování s nízkými náklady

Dovybavení koupelny nemusí být nutně spojeno s velkými náklady. Stačí i výměna jednotlivých komponent, jako například sprchová hlavice, a už pocítíte výraznou změnu. Naše hlavice jemně perlí, nádherně osvěžují a poskytují oživující masáž. Instalace je velmi snadná a možná v jakémkoli bytě. Jednoduše odšroubujte starou ruční sprchu a našroubujte novou – hotovo. Stará sprchová tyč už také dosloužila? V tom případě vám doporučujeme sprchovou sadu, která sestává z nástěnné tyče a ruční sprchy. Existují i nástěnné tyče, které lze variabilně nainstalovat na stávající vyvrtané otvory. Ať už vyměníte jen ruční sprchu, nebo se rozhodnete pro sprchový set, u obojího budete moci využívat výhod superrychlého řešení.

Komfortní sprchy s praktickým řešením

Kdo uvažuje trochu více ve velkém, najde řešení v podobě sprchového systému. Sprchový panel se skládá ze stropní sprchy a sprchové hlavice, které jsou vzájemně spojeny tyčí. Pro ještě větší komfort jsou k dostání varianty s integrovanou pákovou mísicí baterií nebo termostatem. Dešťová sprcha s více typy proudů a masážním efektem se promění v každodenní wellness rituál. Stačí namontovat na stávající nástěnné přípojky a vychutnat si zážitek. Sprcha nikdy nebyla příjemnější! 

 

Plánujete úplně novou koupelnu? Vašim představám nejsou kladeny téměř žádné hranice. U stropních sprch hansgrohe můžete vybírat z nejrůznějších designů a velikostí. S dešťovou sprchou Rainmaker Select zažijete úplně nové rozměry požitku s vodou a vychutnáte si blahodárný déšť z disku vodních paprsků o šířce 460 mm. Naše stropní sprchy lze nainstalovat různým způsobem: s ramenem sprchy na stěnu, shora dolů nebo zcela zapuštěné do stropu. 

 

Pro všechny modely je k dostání vhodné příslušenství: sprchové hadice, praktické odkládací plochy nebo rukojeti. Příslušenství hansgrohe pro přidaný komfort.

Udržitelné potěšení při sprchování a uživatelská přívětivost

Sprchy hansgrohe se vyznačují nejen krásným vzhledem, ale skrývají i promyšlené technologie. EcoSmart redukuje spotřebu vody až na 6 l/min. Díky technologii hansgrohe AirPower si můžete vychutnat plné, měkké kapky (díky přimíchání vzduchu). A pomocí technologie Select se stisknutím tlačítka pohodlně proklikáte repertoárem 16 druhů proudů. Inovativní technologie hansgrohe vytvářejí nová měřítka.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.