Sprchy

Třídit podle
505  Výsledky
Technologie Select od hansgrohe

Radost stiskem tlačítka

Intuitivní koncepce ovládání tlačítkem: Na přepnutí sprchového proudu, změnu sprchy nebo zapnutí či vypnutí vody Vám stačí jeden stisk.

Designový partner hansgrohe

Phoenix - továrna na nápady

Phoenix Design již 30 let určuje tvář značky hansgrohe. Toto studio totiž exkluzivně navrhuje veškerý sortiment sprch a baterií této prémiové značky.

Najděte si svou vysněnou sprchu

Sprchování je wellness - s výrobky od značky hansgrohe

Sprchy hansgrohe jsou tak individuální jako Vaše potřeby. Vyberte si z našich ručních a horních sprch, sprchových sad a systémů Vašeho favorita. Profitujte z rozmanitého, cenami ověnčeného designu, inovativních technologií a našich vysokých nároků na kvalitu. Nezáleží na tom, chcete-li Vaši sprchu jen trochu oživit nebo kompletně zrenovovat: Máme řešení pro každý rozpočet. 

Více potěšení ze sprchování při nízkých nákladech

Vylepšení ve sprše nemusí být vždy nutně spojeno s velkými výdaji. Již při výměně jednotlivých komponent, jako např. ruční sprchy, pocítíte výraznou změnu. Naše sprchové hlavice vytváří masírující proud s bublinkami, který skutečně osvěží a nabudí vás. Instalace je velmi snadná a možná v každém bytě. Stačí starou ruční sprchu prostě odšroubovat, našroubovat novou a hotovo. Je potřeba zároveň vyměnit i starou sprchovou tyč? V tom případě Vám doporučujeme sprchovou sadu sestávající ze sprchové tyče a ruční sprchy. Přitom existují dokonce sprchové tyče, které lze variabilně instalovat na stávají otvory. Ať jen vyměníte ruční sprchu nebo se rozhodnete pro sprchovou sadu: Výhodou pro Vás je superrychlé řešení.

Sprchování ve velkém stylu

Myslíte-li na něco většího, pak je pro Vás řešením sprchový systém. Sprchové systémy hansgrohe sestávají z horní a ruční sprchy, které jsou spojeny tyčí. Pro ještě vyšší komfort jsou k dispozici varianty s integrovanou pákovou baterií nebo termostatem. Horní sprchy s několika proudy s masážním účinkem udělají ze sprchy každodenní wellness rituál. Stačí nainstalovat na stávající přípojky ve stěně a začít se sprchovat.
Plánujete zcela novou koupelnu? Pak Vašim představám neklademe téměř žádné hranice. U horních sprch hansgrohe si můžete vybírat z nejrůznějších designů a velikostí. S horní sprchou Rainmaker Select zažijete požitek z vody v nových dimenzích a užijete si blahodárný sprchový deštík z disku vodních paprsků o šířce
460 mm. Naše horní sprchy lze instalovat různými způsoby: buď přes rameno sprchy do stěny, shora dolů nebo zcela zasazené do stropu.
Pro všechno máme vhodné příslušenství.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.