Schiltach jako sídlo firmy Hansgrohe.
Firemní hodnoty

Kvalita, na níž se můžete spolehnout

Kvalitu našich výrobků poznáte při sprchování nebo umývání rukou. Co se ale za ní skrývá? Co pohání Hansgrohe kupředu, jaký hospodářský význam má tato společnost a kam až sahá její odpovědnost? Podívejte se „klíčovou dírkou" na tuto firmu ze Schwarzwaldu, jejíž výrobky jsou k vidění po celém světě. Přečtěte si, proč jsme takoví, jací jsme. A co je pro nás důležité.

Na osvědčenou značkovou kvalitu od hansgrohe se můžete spolehnout. Vaše výhody: prvotřídní výrobky, oceněný design, udržitelná výroba a silný servis. V následujícím textu Vám je osvětlíme blíže:

  • V části kvalita Vám ukážeme, co si v hansgrohe představujeme pod slovem „kvalitní práce“. 
  • Rozdíl spočívá v designu: Již více než 30 let propůjčuje studio Phoenix Design tvář značce hansgrohe. Zjistěte více o této designové kanceláři se světovým renomé. A objevte paletu ocenění za design, které jsou stavebním kamenem vysokých nároků na kvalitu a designového prvenství skupiny Hansgrohe. 
  • V části Tradice a inovace se seznámíte s historií firmy. Věděli jste, že Hans Grohe vynalezl nástěnnou sprchovou tyč? Až do dnešních dnů se inovativní duch odráží v nespočtu patentů a pozoruhodných technologií budoucnosti. 
  • Skupina Hansgrohe hospodaří udržitelně a jedná odpovědně. V bodě Odpovědnost se dozvíte, jaké další dobré důvody mluví pro koupi výrobku hansgrohe.

Etika a bezúhonnost u Hansgrohe

Dodržování zákonů, regulací a interních předpisů má ve společnosti Hansgrohe Group vysokou prioritu. Jen pokud ve společnosti Hansgrohe jednáme eticky a chováme se bezúhonně, chráníme naši firmu, naše spolupracovníky a naše obchodní partnery.

Pochybnosti nebo porušení našich etických zásad mohou představovat riziko pro firmu, zaměstnance a další osoby. Z tohoto důvodu ověřujeme všechna interní i externí upozornění na porušení těchto zásad. Pokud máte taková upozornění nebo chcete podat stížnost, můžete se obrátit na naši etickou horkou linku Masco. Tento způsob oznamování můžete využít i pro stížnosti na porušení lidských práv nebo ekologických zákonů.

V popisu procesu uvádíme, v jakých konkrétních oblastech můžete porušování oznamovat. Tento dokument je vám níže k dispozici ke stažení.

Naši etickou horkou linku jsme zřídili společně s naším mateřským koncernem Masco Corporation. 

Další informace naleznete rovněž ne https://www.hansgrohe-group.com/de/ueber-uns/nachhaltigkeit/unternehmensfuehrung.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.