Výrobky pro kuchyně s komfortem a designem od hansgrohe.
Kuchyně s hansgrohe

Nadčasově krásné baterie a dřezy
od hansgrohe pro vaši kuchyň

Kuchyň je vášeň. Kuchyně je místem setkání rodiny a přátel, místem, kde se vaří, jí, odpočívá a slaví. Perfektními přísadami pro nadčasově stylové a funkční prostředí se vším komfortem jsou baterie a dřezy od hansgrohe. Kuchyň se tak stane oblíbeným místem Vašeho domova. A práce? Ta půjde zcela snadno od ruky.

Objevte naše novinky v oblasti prvotřídního kuchyňského designu

Inovativní výrobky v puristickém designu: pro nejkrásnější chvíle s vodou

Srdce kuchyně bije tam, kde teče čerstvá voda. Proto hansgrohe přichází s novými nápady, které vám umožňují komfortně zacházet s vodou. Důmyslná technologie a perfektní ergonomie patří mezi ty vlastnosti výrobků, díky kterým jsou kuchyňské práce efektivnější a příjemnější. Můžete flexibilně kombinovat uživatelsky přívětivé kuchyňské baterie s vysoce kvalitním dřezem podle vašeho výběru a užívat si nekomplikovaného ovládání. Nebo optimální kombinaci dřezu a baterie necháte na hansgrohe. Vybrané materiály a solidní zpracování vám budou dlouho dělat radost.

Baterie tak individuální a náročné jako váš vkus

Objevujte s hansgrohe svět moderního řešení kuchyně a nechejte se inspirovat aktuálními trendy a novinkami. Ať kuchyně s atraktivními ostrůvkovými řešeními nebo otevřené kuchyně s plynulým přechodem do obytného prostoru. Názorné příklady Vám pomohou při výběru individuálního zařízení.

Kuchyňský rádce od hansgrohe Vám ukáže, jak můžete Vaše vlastní nápady proměnit ve funkční kuchyňský design. Plánování dřezu a baterie přitom hraje zásadní roli. Seznamte se v rádci s inovativními technologiemi pro efektivní práci u dřezu. Odborné rady na instalaci a údržbu Vám ukáží, jak dlouho můžete mít radost z Vaší kvalitní kuchyně.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.