Kuchyň pro všechny životní situace

Jaký kuchyňský typ jsem?

Plánujete kuchyň, která bude pro Vás přesně ta pravá? Zde se dozvíte, jak Vám srdce kuchyně pomůže optimalizovat Váš všední den,
v závislosti na tom, plánujete-li domácnost pro rodinu nebo jednotlivce. Zda rádi vaříte jako profík nebo kladete důraz spíše na design.
Nebo na kuchyň, která Vám usnadní všední den.

Typ kuchyně: Prostorná a pohodlná rodinná kuchyně.
Rodinná kuchyně je určená pro různé uživatele a musí vyhovovat rozmanitostem všedního dne.

Rodinná kuchyně pro rušné dny

V rodinné kuchyni se odehrává vše: vaření pro velké i malé, a to často současně, sdělování novinek a umývání rukou, doplňování skleniček vodou na pití, ale i misek pro domácí mazlíčky. V takové kuchyni je potřeba spousta úložného prostoru a velká pracovní plocha. Kuchyň snů pro rozmanité úkoly šikovně zkombinujete s dvojitým dřezem nebo s velkým dřezem s prostorným místem na odkapávání, k němuž patří vysoce funkční kuchyňská baterie. Vzájemně sladěná kombinace dřezu a baterie bude vyhovovat Vám i Vašim malým. U dřezové kombinace od hansgrohe je ovládání na předním okraji dřezu snadno dostupné a ve skříňce pod dřezem je cenný úložný prostor pěkně uklizený: Vytahovací hadice je uložena v pevně instalovaném sBoxu tak, aby šetřila místo a sprchovou hadici, která citelně rozšíří Váš pracovní rozsah, bylo možno pohodlně vytahovat.

S těmito výrobky se bude celá Vaše rodina cítit dobře

Kuchyně po skoro-profíky a hobíky s ambicemi.
Sen každého hobby kuchaře - voda je hned tam, kde jí je právě potřeba. Vytahovací sprcha a přepínaní tlačítkem díky funkci Select z jedné ruky.

Hobby kuchaři: buďte rovnocennými partnery profesionálů 

Jste hobby kuchař a dokážete ocenit, když i složitá práce běží jako na drátku? Pak pro Vás bude přehledně organizovaný úložný prostor a maximální funkčnost na pracovišti okolo vody velmi důležitým atributem. Vysoce kvalitní kuchyňská baterie musí reagovat raz dva: voda v požadovaném druhu proudu a teplotě pro oplachování ovoce, ryb a masa nebo na přesné plnění hrnců. To vše funguje obzvláště snadno stiskem tlačítka díky technologii Select, a máte-li plné ruce práce, postačí také hřbet ruky při rychlém procházení kolem. ComfortZone pro používání různě vysokých nádob a velký pracovní dosah s velmi lehkým vytahováním hadice zefektivňují práci. Zapřemýšlejte také o tom, jestli se nerozhodnete pro dva dřezy vedle sebe pro různé práce nebo velký dřez s dostatkem místa i na plechy a pánve. Na kuchyňské baterie a kartuše Vám hansgrohe nabízí pětiletou záruku* (více v sekci Záruka) - pro Vaši dlouhotrvající radost.

Ve Vaší kuchyňské aréně budete s našimi bateriemi jednička

Typ kuchyně: ergonomická kuchyně pro všechny generace.
Pracuje-li v kuchyni více generací, pak ergonomie a snadné ovládání přinesou pohodlí všem.

Moderní kuchyň pro všechny generace

Přejete si kuchyň, v níž budete moci v pohodě pracovat i v budoucnu? Zde Vám nabízíme rady, jak Vám dobře naplánovaná kuchyň pomůže i v době, když vše nepůjde tak od ruky. Ergonomické uspořádání úložného prostoru, elektropřístrojů a pracovních výšek šetří záda a pomůže uživatelům každého věku. Tam, kde je to možné, vybírejte troubu a myčku ve výši očí. Další nezbytností jsou plnovýsuvy: Díky nim se vyhnete těžko dostupným rohům ve skříních. Dalším plusem pro ergonomii je dobré osvětlení, krátké cesty bez překážek a intuitivní ovládání. Kuchyňské baterie s funkcí Select nabízí nejvyšší komfort u dřezu, který usnadní práci v kuchyni všem. Voda teče stiskem tlačítka v předem nastavené teplotě a síle proudu a lze ji stejně tak snadno zase zastavit. A to je velmi pohodlné, máte-li zrovna ruce plné nebo špinavé od práce v kuchyni. Pohodlné ovládání u dřezu je rozhodující zejména pro ty, jejichž akční rádius je omezený: Pomůže přitom ComfortZone, s níž získáte optimální výšku a ovládací prvky budou na dosah.

Ergonomie v kuchyni pro všechny

Tip na kuchyň: tato kuchyň sází na design.
Vybranou kuchyňskou baterií na vhodném dřezu lze podtrhnout stylovost také
v kuchyni a přitom nic neubírat na funkčnosti.

Výrazné kuchyňské prvky patří do designového bydlení

Plánujete kuchyň, která bude díky vybranému designu výrazným prvkem Vašeho bytu či domu? V tom případě nechejte zazářit kuchyňskou baterii 
na dřezové jednotce! Možná je kuchyňský ostrůvek s pracovní plochou
a dřezem novým centrem Vaší otevřené obytné kuchyně? Zkombinujte minimalistickou geometrii a tvarovou eleganci baterií od hansgrohe
a vytvořte Vaše osobité designové prostředí. Styl bydlení se může promítnout i do výběru dřezu: Nezáleží na tom, zda se Vám líbí puristické zařízení, sázíte na lesk nerezu a jasné linie nebo dáváte přednost spíše teplým a přírodním materiálům. Nejen svým kontrastem k ostatním plochám se promyšleně řešený dřez stane optickým středem Vaší kuchyně
a bude Vás každý den znovu fascinovat. Kuchyňské baterie hansgrohe jsou perlami dokonalého designu: jejich autorem je vyznamenané kreativní studio Phoenix Design, které je odpovědné i za dřezy hansgrohe.

Nepostradatelná součást každé dřezové jednotky

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.