Žena je nadšená horní sprchou Pulsify s tryskou PowderRain.

Pulsify

Hranatý nebo kulatý tvar? Volba je na vás! S řadami Pulsify E a Pulsify S si vytváříte vzhled koupelny sami a vychutnáte si zážitek při sprchování s proudem PowderRain naprosto podle svého vkusu. Řada Pulsify je díky modernímu a zároveň nadčasovému designu opravdovým vyjádřením stylu ve vaší koupelně. Vyzkoušejte to sami – sprcha Pulsify vám poskytne osobní wellness zážitek. Shlédnout produkty

Nyní ve dvou úžasných designových variantách – E a S

Pulsify overhead showers in square E and round S design.
Ať už v provedení hranatém (E) nebo kulatém (S): zvolte si tvar, se kterým vás Pulsify bude hýčkat. V každém případě získáte vysoce kvalitní sprchu od hansgrohe, díky které vynikne vaše koupelna.

Udržitelný požitek díky řadě Pulsify

Potřebujete probrat, nebo naopak toužíte po uvolnění? Přejete si jemnou, nebo spíše intenzivní sprchu? Můžete se těšit na druh proudu PowderRain, nádherný wellness zážitek, který si najde místo i ve vašem každodenním životě. Tisíc jemných mikrokapek vám přinese jedinečně příjemný pocit. Sprchy Pulsify vás navíc budou hýčkat udržitelně díky technologii EcoSmart.

Pulsify E: Potěšení ze sprchování v té nejryzejší podobě

Sprcha Pulsify: Muž si vychutnává proud PowderRain.
Se sprchami Pulsify E se sprchování stane nejoblíbenějším okamžikem dne. Druh proudu PowderRain přináší totiž ve svých ultrajemných kapkách jedinečný a blahodárný pocit. 

Objevte řadu Pulsify E: sprchy této řady hansgrohe vám přinášejí veškeré pohodlí sprchového proudu PowderRain s hranatým, minimalistickým vzhledem, který podtrhne váš individuální styl. Ikonický kubický design zdůrazňuje charakter řady Pulsify E a přitahuje ke sprchám zaslouženou pozornost. Vytvořte si sprchový kout zcela podle svých představ.

Čisté tvary charakterizují celou řadu až do nejmenšího detailu. Mimořádnými akcenty jsou povrchové úpravy FinishPlus v chromové, matné černé, matné bílé a kartáčovaném bronzu. Velký výběr výrobků Pulsify E vám nabízí jednotný designový jazyk: od horních a ručních sprch, přes nástěnné tyče a sprchová ramena až po kompletní systém Showerpipe. Díky tomuto dokonale sladěnému, velkému výběru výrobků si svůj životní prostor můžete vytvořit zcela osobitě.

Pulsify S: velké potěšení při sprchování v koupelně jakékoli velikosti

Horní sprcha Pulsify vás hýčká jemným proudem PowderRain.
Wellness pro tělo i duši: PowderRain promění vodu v jemný plášť z nesčetných mikrokapek. Tento proud hansgrohe se navíc neobvykle málo rozstřikuje.

Je jedno, jestli je vaše koupelna velká, malá, úzká nebo široká – Pulsify S vám zaručí s ničím nesrovnatelné chvíle pohody. Velký výběr samostatných výrobků přináší jednotný kulatý designový jazyk, který se začlení do koupelny v jakémkoli stylu. Vyberte si z rozmanité nabídky výrobků a zkompletujte vzhled své koupelny.

Kulaté sprchy řady Pulsify S jsou nepřehlédnutelné a nabízejí sladěné řešení pro celý sprchový kout – horní a ruční sprchy, válcovou sprchovou tyč nebo kompletní systém Showerpipe. Vybírat můžete z různých povrchových úprav FinishPlus: chromové, matné černé, matné bílé a kartáčovaného bronzu.

Více radosti ve sprše díky dalšímu úložnému prostoru

Pulsify S využívá odkládací plochu termostatu jako úložný prostor na vaše produkty do sprchy. Navíc je tu i flexibilní úložný systém WallStoris, který vytváří odkládací plochu ve sladěném designu. 

Ruční sprcha Pulsify dostala nejlepší známku v testu Stiftung Warentest.
Vítěz testu Pulsify Select S, č. výr. 24111000

Pulsify s proudem PowderRain: dobrá volba pro vás i pro životní prostředí

Každá sprcha Pulsify vám umožňuje odpovědné využívání vody, a to díky technologii EcoSmart. V porovnání s běžnými sprchami hansgrohe, které spotřebují v průměru 15 litrů za minutu, snižují naše varianty EcoSmart spotřebu vody až o 40 % (8 litrů za minutu) a naše varianty EcoSmart+ dokonce až o 60 % (6 litrů za minutu). Komfort se přitom nijak nemění.

Naprostá většina testujících vnímá při sprchování pod sprchou Pulsify s proudem PowderRain příjemný pocit: 9 z 10 zákazníků potvrzuje vynikající potěšení při sprchování při úspoře vody 40 %. (Zdroj: zákaznická studie TRND se 150 účastníky, z července 2022. Úspora vody v porovnání se standartními sprchami hansgrohe.)

Třídit podle
46  Výsledky
Dokonale sladěný styl s řadou Pulsify

Baterie Vivenis: voda čaruje

Hledáte koupelnovou baterii? Vivenis potěší nejen oko, ale i vaši pokožku. Široké schéma proudů připomíná vodopád a bude vás hýčkat smyslným dotykem vody.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.