Sprchové proudy od hansgrohe

Vyberte si z různých druhů proudů - sprchujte se, jak je Vám libo

Kdo jednou zažil rozmanitý svět sprchových proudů od hansgrohe, už se nikdy nechce sprchovat jinak. V naší vlastní proudové laboratoři vyvíjíme a optimalizujeme druhy proudů, které vyhoví všem Vašim osobním požadavkům. Ať každodenní péče o tělo, uvolnění nebo osvěžující probuzení – s více než čtrnácti druhy sprchových proudů splníme všechna Vaše přání.

Spray type Rain from shower system Crometta.
Sprchový systém Crometta Showerpipe přináší do všedního života rozmanitost.

Vhodný druh proudu ke každému typu sprchy

Řada praktických testů ukazuje, že se lidé při sprchování rozdělují do tří skupiny: požitkáři, kteří se rádi nechají vydatně hýčkat. Rychlíci, kteří chtějí rychle aktivovat své smysly. A fajnšmekři, kteří dávají přednost cílené relaxaci.

Protože si v hansgrohe přejeme, aby si každý člen rodiny mohl užít svůj styl sprchování, sloučili jsme vhodné druhy sprchových proudů pro všechny tři skupiny do jednoho výrobku. V ruční sprše Raindance Select S 120 lze přepínat mezi sprchovými proudy RainAir, Rain a Whirl. A Vy se podle nálady rozhodnete, jestli chcete relaxovat, probudit se nebo si dát masáž - vše pohodlně stiskem tlačítka.
 

Novinka: s proudem PowderRain se budete cítit jako v nebi

Patříte také mezi příznivce „náruče vodních kapek“, která vás obejme a naplní štěstím? Pak se vám jistě zamlouvá představa mít doma vlastní soukromé lázně. Díky novému typu proudu hansgrohe PowderRain vás tisíce vodních kapek obejmou ve vodní náruči. Sprcha se tak promění v tiché a příjemné útočiště, ve kterém se můžete nechat hýčkat, snít a uvolnit se. Tento jemný proud byl vyvinut k tomu, abyste mohli nerušeně relaxovat. To abyste si den co den mohli užít příjemné pocity při jedinečných zážitcích ze sprchování.


Proud PowderRain naleznete v sortimentu ručních sprch, horních hlavových sprch a také ve sprchových systémech - Showerpipe. 

Novinka: proud PowderRain

Jemné uvolnění díky mikrokapkám

Který sprchový proud je Váš nejoblíbenější?

Nabízíme spoustu podob vody, s nimiž si můžete individuálně vytvořit vlastní wellness sprchu. Objevujte, jakými sprchovými proudy od hansgrohe ze sebe můžete spláchnout všední den:

  1. RainAir: uklidňující sprchový déšť, který je ve sprchové hlavici obohacen vzduchem. Voda je díky tomu velmi měkká a plná, po těle stéká v hebkých perlách a zahalí Vás do nádherného závoje pohody. Podobá se pohlazení jemným letním deštěm a je jako stvořená pro požitkáře.
  2. Rain: energický dešťový proud, který nabudí celé tělo. Tato příjemná síla vody se skvěle hodí pro smývání šampónu. Tento sprchový proud je přesně to pravé pro aktivizující start do nového dne a k načerpání energie.
  3. Whirl: vířivý masážní proud, který spláchne náročný den. Především v oblasti šíje a ramen dokáže skvěle uvolnit napětí. Krouživý proud se šroubovitým pohybem pohybuje po kůži jako prsty maséra. Ideální volba, chcete-li se zbavit stresu nebo si po sportu dopřát porci wellness.
  4. PowderRain: sprcha s tímto proudem se promění v tiché a příjemné útočiště, ve kterém se můžete nechat hýčkat, snít a uvolnit se. Tento jemný proud byl vyvinut k tomu, abyste mohli nerušeně relaxovat.

Další druhy sprchových proudů od hansgrohe jsou RainStream, CaresseAir, IntenseRain, Massage, Mono, TurboRain, Rainflow, Mix a SoftRain. Více informací naleznete ve fotogalerii.

Přehled druhů sprchových proudů od hansgrohe - nechejte se inspirovat tou nejkrásnější silou vody

Rozmanitost sprchových proudů přináší změnu do Vašeho všedního dne

Mnoho výrobků od hansgrohe kombinuje jeden či více druhů proudu v ruční, horní nebo boční sprše. Díky tomu si můžete při každém sprchování užívat různé podoby vody, od relaxačního jemného deště po plný intenzivní proud, který Vás probudí.

Specialitou sprchových proudů od hansgrohe je, že jsou kombinovány s technologiemi, jako jsou EcoSmart nebo AirPower. Technologie EcoSmart trvale snižuje spotřebu vody, účinek sprchy ale zůstává téměř nezměněn. Technologie AirPower naopak přidává do vody vzduch, kapky jsou tak objemnější a měkčí. Vaše náklady na vodu a energie klesnou.

Ať proudem IntenseRain osvěžíte své smysly, použijete proud Mono cíleně k uvolnění nebo s pomocí RainFlow spláchnete stres všedního dne: každý sprchový proud hansgrohe vnímáme jako umělecké dílo, které drahocennou surovinu proměňuje ve wellness zážitek. A sprchování v oblíbenou činnost.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.