Logis

Hledáte moderní vodovodní baterii, která odpovídá vašemu stylu a rozpočtu? Seznamte se s naší řadou Logis: Čisté linie a jemně zakřivené povrchy dělají z baterie Logis poutavý prvek u umyvadla, vany, sprchy a bidetu. Dopřejte své koupelně osvěžení za atraktivní cenu.Shlédnout produkty

Široká škála cenově dostupných koupelnových baterií

Typický Logis: moderní, pohodlný a působivé kvality

Je při návrhu koupelny prioritou moderní vzhled a atraktivní cena? Pokud ano, mezi bateriemi hansgrohe v řadě Logis najdete přesně to, co hledáte. Logis totiž nabízí obojí, stejně jako široký sortiment výrobků pro umyvadla, vany, sprchy a bidety. V tomto sortimentu najdete baterie pro montáž na stěnu a pod omítku. Spousta variant vám pomůže šetřit vodu a energii každý den. 

Design a kvalita – zde nic nechybí

Díky čistým a jemně zakřiveným liniím jsou produkty Logis skutečně poutavé. Dostatek povrchových úprav vyzařuje kvalitu a velmi usnadňuje čištění. Charakteristickým rysem řady Logis je otevřená rukojeť v zaobleném tvaru. Poteší tak každou ruku. Baterie hansgrohe Logis dokonale doplňují umyvadla jakéhokoli druhu a v jakémkoli typu instalace. Ať už se rozhodnete pro umyvadlovou baterii s pákou, dvěma kohouty nebo pro montáž na stěnu. Mimochodem: s Logis si můžete užít vodu více, ale tišším způsobem. Součástí je vysoce kvalitní, nehlučná keramická kartuše.

Nižší spotřeba vody je součástí

Abyste ušetřili peníze nejen při nákupu, ale i během používání, jsou baterie Logis vybaveny technologií EcoSmart. Technologie automaticky omezuje průtok vody na cca 5 l/min. To snižuje dopad na životní prostředí a vaši peněženku. Odpovědné používání vody zajišťuje také hansgrohe AirPower. Do vody se tak přimíchává vzduch, zvyšuje se její účinnost a vy si ji můžete ještě více užít. Inteligentní technologie CoolStart umožňuje spuštění teplé vody pouze tehdy, když to potřebujete.

Více prostoru u umyvadla

Přeměňte mezeru mezi výtokem a umyvadlem na svou ComfortZone. Umyvadlové baterie Logis jsou k dispozici v různých výškách, takže je můžete dokonale sladit, aby ladily s vaším umyvadlem. To zabraňuje stříkání a poskytuje vám prostor pro lokty. Použijte test hansgrohe ComfortZone k nalezení správné výšky kohoutku.

Vhodná pro vany i sprchy

Logis dodá vaší sprše nebo vaně moderní akcent. V závislosti na montážní situaci si můžete vybrat mezi klasickou pákovou baterií nebo baterií pro podomítkovou instalaci. Pokud dáváte přednost otočným kohoutům, i zde najdete perfektní řešení. Samostatnou vanovou baterii lze zabudovat i na okraj vany a tím splňuje kompletní vybavení do koupelny.

Třídit podle
75  Výsledky
Ochrana klimatu začíná v rukou

CoolStart snižuje náklady
na teplou vodu

Baterie CoolStart jsou navrženy tak, aby se v prostřední poloze páky spouštěla pouze studená voda. Pokud je potřeba teplá voda, jednoduše se přidá otočením páky doleva. Výhodné pro životní prostředí i vaši peněženku.

hansgrohe ComfortZone

Více prostoru u umyvadla

hansgrohe vyrábí baterie v různých výškách. Takto si vyberete vhodnou baterii k Vašemu umyvadlu. Pro více komfortu, větší flexibilitu a radost z používání.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.