hansgrohe Croma – high-quality user-friendly technology.

Croma

Více možností, hodně zábavy

hansgrohe Croma: Všestranná řada pro moderní rodinnou koupelnu

Hledáte elegantní sprchovou hlavici s přepínáním druhu proudů stisknutím tlačítka? Otočnou stropní sprchu? Nebo sprchový systém, kterým si můžete dovybavit koupelnu? Pak v sérii sprch Croma najdete to, co hledáte. Vyberte si ze široké nabídky produktů do sprchy i vany a těšte se na spoustu vodních radovánek. Croma vypadá dobře a budete se s ní i cítit dobře. Tyto sprchy představují moderní design a hodnotu za příznivou cenu – ideální pro mladé rodiny.

Sprchové hlavice Croma: Od osvědčené klasiky až po variantu s tlačítkem Select

Řada ručních sprch Croma s průměrem 100mm sprchového disku vítězí mnoha vlastnostmi. Můžete si užít příjemný druh proudu Rain v různých verzích, od masážního až po proud TurboRain. Ale tím to nekončí: Nejnovější generace Croma nabízí ještě větší požitek ze sprchování (110 mm sprchový disk) a technologii Select. Intuitivně si vyberete požadovaný proud stisknutím tlačítka. V bílé/chromové - s kulatými křivkami nebo jemně hranatou siluetou - Croma vytváří moderní detaily. Ať už se rozhodnete jakkoli: sprchová hlavice je k dispozici ve verzi EcoSmart šetřící vodu se spotřebou pouhých 9 litrů za minutu a s praktickou technologií QuickClean.

Horní sprchy Croma: potěšení ze sprchování ve všech velikostech

Ať už průměr 100 mm nebo velkorysých 280 mm: Horní sprchy Croma nabízejí požitek v mnoha formátech. Například nová hlavová sprcha Croma E 280 je prostorná a přichází v moderním designu SoftCube se zaoblenými rohy. 280 mm široký, vysoce kvalitní kovový sprchový disk vás pokryje měkkým proudem RainAir s technikou AirPower. Kulaté hlavové sprchy Croma 160 a Croma 280 také nabízejí XXL potěšení ze sprchování. Velkorysý sprchový disky zahalí vaše tělo extra měkkým sprchovým deštěm. Chcete dvouproudovou horní sprchu? S horními sprchami Croma Select (180 mm) se stisknutím tlačítka rozhodnete, zda si chcete užít vydatný déšť nebo silný IntenseRain. Design je také všestranný: kulatý nebo SoftCube, kompletně v chromu nebo v bílé/chromové. Sprchové hlavice lze namontovat na stěnu nebo strop a jsou k dispozici v eko verzi EcoSmart. Praktické: Pro rychlé odstranění vodního kamene otřete silikonové nopky na sprchové hlavici. Nebo můžete sprchovou hlavu zcela demontovat.

Jednoduchá renovace: se sprchovým systémem Showerpipe hansgrohe Croma

Showerpipe Croma je kompletní systémy skládající se z sprchové hlavy, ruční sprchy a termostatu nebo pákové baterie. Sprchové systémy jsou ideální pro renovace koupelen, protože se jednoduše namontují na stávající přípojky. Vyberte si kulatý design nebo design SoftCube, aby ladil se stylem vaší koupelny, jako u nového Showerpipu Croma E 280. Ruční sprchu lze pomocí nového posuvného jezdce nastavit do správné výšky stisknutím. Showerpipe Croma E 280 je dodáván s novým termostatem Ecostat E pro ještě větší bezpečnost ve sprše a vaně. Další možnost: Showerpipe Croma Select 180 2jet vám ukáže, co je možné získat jen s malým úsilím: spolehlivý, ergonomický termostat (Ecostat Comfort), pět druhů proudů (2 x horní sprcha, 3 x ruční sprcha), otočná sprchová hlavice pro optimální polohu a zároveň změna proudů stisknutím tlačítka.

Třídit podle
101  Výsledky
Úspora vody, ochrana životního prostředí

Technologie hansgrohe EcoSmart

Sprchy hansgrohe, vybavené technologií EcoSmart, spotřebují až o 60 % méně vody než běžné výrobky – a to je dobrý pocit.

Find out more
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.