hansgrohe QuickClean

Méně vodního kamene, více radosti

Vápenatá voda, nečistota, čisticí prostředky - vybavení Vaší koupelny musí něco vydržet. hansgrohe udělá namáhavému čištění konec. Mnoho sprchových hlavic a baterií této prvotřídní značky je vybaveno technologií QuickClean. To znamená, že vodní kámen a jiné zbytky odstraníte obratem ruky. Vaše výrobky hansgrohe tak zůstanou dlouho funkční a krásné.

QuickClean funguje u sprchových hlavic a baterií. Vodní kámen zmizí
a rovnoměrný proud zůstane zachován.

QuickClean: funkce rychlého odstranění vodního kamene

Pro snadné čištění se na perlátoru baterií a tryskách sprch nachází pružné silikonové nopky. Vysoce kvalitní a odolný silikon lze jednoduše odrhnout prsty. Vodní kámen a nečistoty díky tomu jako kouzlem zmizí a Vy si můžete vždy užívat nerušeného sprchového proudu. Pěkný sprchový proud při sprchování a rovnoměrný proud vody při umývání rukou je zkrátka příjemnější.

Podívejte se, jak QuickClean u sprch hansgrohe funguje:

Najdete ho také na umyvadle, vaně a bidetu

A protože je QuickClean tak praktický, vybavil hansgrohe touto technologií celou řadu výrobků. Umyvadlové a vanové baterie i horní a ruční sprchy a také bidetové baterie.

QuickClean patří mezi technologie od hansgrohe, s nimiž jsou čištění a údržba pohodlné a rychlé. Jak kromě toho účinně čistit výrobky hansgrohe se dozvíte v našem Rádci pro údržbu a čištění baterií a sprch.

Tady se dozvíte, jak QuickClean funguje u baterií hansgrohe:

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.