Pull-out Finoris faucet with PowderRain.

Finoris

Proud PowderRain u umyvadla

Baterie Finoris s vytahovací sprchou: volnost pohybu okolo

 

V žádné jiné místnosti se nespojí tolik různých potřeb a činností jako v koupelně. Je to bezpečné útočiště, místo ranního chaosu a wellness prostor v jednom. Čím více lidí domácnosti, tím širší rozsah požadavků. Baterie Finoris splňují všechny tyto požadavky na výbornou a nově definují vaše každodenní rutiny. Minimalistický Finoris poskytuje maximální flexibilitu, zejména kolem vašeho umyvadla. Na jeden zátah se každodenní tahanice stane osvěžujícím zážitkem pro celou rodinu. Dlouhá vytahovací sprška u baterie Finoris  umožňuje mnoho činností, které se s jinými bateriemi obtížně zvládají: spontánní mytí vlasů nad hlavou, koupání miminka nebo rychlé vyprání svetříku. To vše můžete provést za pomoci dvou typů proudů: proudu PowderRain a laminárního. Jednoduše přepněte pomocí tlačítka umístěného na vytahovací spršce.

Geometrický design dostupný ve 3 povrchových úpravách

Příznivci lineárního designu si tvar koupelnových baterií Finoris zamilují. Nejen to, můžete je také použít k vyjádření barevných kontrastů ve vaší koupelně. hansgrohe nabízí Finoris ve třech povrchových úpravách: matná černá, matná bílá a chrom. To znamená, že tyto inovativní baterie dokonale zapadnou do každého designu koupelny. Ať už s baterií Finoris uděláte cokoli, sprcha, nenápadně integrovaná do tenké baterie, se po použití jemně vrátí do původní polohy. S bateriemi Finoris a technikou ComfortZone se koupelna stává zónou bez stresu i v tom nejdynamičtějším domě. hansgrohe ComfortZone zajišťuje skvělé prostorové podmínky, maximálně snadné použití a méně rozstřikování vody okolo umyvadla.

Co můžete od Finoris očekávat?

Finoris představuje prémiovou koupelnovou řadu baterií, kterou můžete použít do vaší koupelny. Umožní vám si vychutnat minimalistický interiér kolem sprchy a vany, který vypadá krásně „uklizeně“. Určitě oceníte funkci pro odstranění vodního kamene jako je QuickClean nebo pro ty, kteří dbají na životní prostředí pak technika EcoSmart, díky níž je snížena spotřeba vody na  5 l/min. V obrázkové galerii se můžete přesvědčit, jak harmonicky může řada Finoris vypadat v celé koupelně.

Řada Rainfinity dokonale doplní baterie Finoris

Pokud máte rádi elegantní koupelny, baterie Finoris se nejlépe kombinují se sprchami Rainfinity. Oceňované designové sprchy hansgrohe v povrchových barvách FinishPlus - matné černé a matné bílé jsou oblíbené u náročných fanoušků designu a wellness. Není divu: Stát pod sprchou s deštěm z jemných mikrokapek nikdy nebylo příjemnější. A pokud hledáte sladěné doplňky, s AddStoris určitě najdete to, co hledáte.

Třídit podle
23  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.