Sídlo skupiny Hansgrohe Group v Schiltachu, Německo.
Globální hráč se představuje

Koncern Hansgrohe Group v číslech a faktech

Koncern Hansgrohe Group se sídlem v německém Schiltachu je globálním hráčem v sektoru koupelen a kuchyní. Tady se o firmě i jejích hodnotách dozvíte více. Do koncernu Hansgrohe Group patří značky hansgrohe a AXOR.

Budoucnost má kořeny v původu

Skupina Hansgrohe Group je předním výrobcem vybavení pro sektor koupelen a kuchyní a je špičkou zejména v oblasti inovací, designu a kvality. Kromě prémiové značky hansgrohe, na jejíž webové stránce se právě nacházíte, patří do společnosti Hansgrohe také designová značka AXOR pro luxusní koupelny a kuchyně.

Firma byla založena v roce 1901 ve Schwarzwaldu a prostřednictvím svých baterií, sprch a sprchových systémů dodává formu a funkci vodnímu živlu. Jedinečné vynálezy, jako je

  • první ruční sprcha s různými druhy proudů
  • první vytahovací kuchyňská baterie nebo dokonce
  • první sprchová tyč,

představují milníky v historii firmy.

Koncern Hansgrohe Group vyrábí kvalitní výrobky s dlouhou životností a hlásí se k odpovědnosti vůči člověku i životnímu prostředí. Udržitelná výroba a výrobky šetřící zdroje jsou aspekty, které jsou v podnikatelských aktivitách firmy pevně ukotveny na mezinárodní úrovni. 

Tomu, kdo by se chtěl o společnosti dozvědět více, pomohou následující odkazy., Ty vedou přímo na webovou stránku skupiny Hansgrohe Group, kde jsme pro vás shromáždili všechny důležité informace.

Základ úspěchu: zaměstnankyně a zaměstnanci

U Hansgrohe pracují lidé, kteří se hrozně rádi s věcmi „piplají“. Kteří milují práci s krásnými a dobře fungujícími kvalitními výrobky. Kteří ve svém oboru září mimořádnými znalostmi. Kteří každý den pracují s čerstvým nasazením, a toto nasazení věnují i vodnímu živlu. Právě oni jsou klíčem k trvalému úspěchu koncernu Hansgrohe Group.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.