Sídlo skupiny Hansgrohe Group v Schiltachu.
Značkový výrobce se představuje

Koncern Hansgrohe - čísla a fakta

Zde se dozvíte důležité informace o koncernu Hansgrohe. Se 34 společnostmi a 21 prodejními pobočkami po celém světě se koncern Hansgrohe řadí mezi několik málo globálních hráčů v sanitárním sektoru. Ve finančním roce 2017 firma zaměstnávala zhruba 5 000 zaměstnanců a dodávala výrobky do 140 zemí. Ostatně „hansgrohe“ je vedle „AXOR“ jednou ze značek, která patří do koncernu Hansgrohe.

Budoucnost má kořeny v původu

Specialista na výrobu baterií a sprch Hansgrohe je firma s tradicí. Zakladatel Hans Grohe začínal v roce 1901 s malou lisovnou kovových výrobků v Schiltachu ve Schwarzwaldu. Zde se stále ještě nachází kreativní centrum a vedení společnosti. Značka hansgrohe, kterou „průkopnický Hans“ založil, se dodnes těší světové proslulosti: Výrobky jsou používány a ceněny po celém světě.

Koncern Hansgrohe: je zastoupen na všech kontinentech

Koncern Hansgrohe...

  • je evropskou akciovou společností (Societas Europea), která není kótována na burze;
  • má dva hlavní akcionáře:
    - koncern Masco Coroporation, Tylor/Michigan z USA jako majoritního společníka (68 %) 
    - společnost Syngroh Verwaltungs- und Beteiligungs-GmbH, Schiltach, rodina Klaus Grohe (32 %).

Koncern Hansgrohe se širokým mezinárodním zastoupením vyrábí v Německu, Francii, Číně a USA. Zhruba 77 procent svého obratu dosahuje v zahraničí.

Pro Vaši orientaci: značka hansgrohe - firma Hansgrohe

Na těchto internetových stránkách naleznete kompletní informace týkající se značky hansgrohe a jejich prémiových výrobků pro koupelny a kuchyně. Výrobky designové značky AXOR, pro luxusní koupelny a kuchyně, naleznete na internetových stránkách AXOR. Na stránce o koncernu Hansgrohe jsme pro Vás připravili důležité informace týkající se firmy Hansgrohe.

Níže uvedené odkazy Vás přesměrují přímo na internetové stránky koncernu Hansgrohe:

Nejdůležitějším faktorem úspěchu jsou zaměstnanci

Je tomu tak již od roku 1901: u Hansgrohe pracují lidé, kteří vášnivě rádi zkoumají. Kteří milují práci s krásnými a dobře fungujícími kvalitními výrobky. Kteří ve svém oboru září mimořádnými znalostmi. Kteří každý den pracují s čerstvým nasazením, i pro důležitý zdroj, kterým je voda. Takovýchto angažovaných lidí máme v současnosti zhruba 5 000 a jejich počet roste. Jsou klíčem k trvalému růstu skupiny Hansgrohe.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.