Vaše naprosto osobní prostředí

Povrchové úpravy FinishPlus: čas na více barev
v koupelně!

S pomocí povrchových úprav FinishPlus můžete ve své wellness zóně vytvářet individuální akcenty, a to bez jakékoli náročné renovace. Matně černá baterie představuje výrazný prvek, který ihned upoutá pozornost. Sprcha v úpravě kartáčovaný bronz je zase nadmíru elegantní. Do stejné barevné palety je laděný i termostat. A pokud s tím vším barevně ladí i sprchová tyč, sprchová hadice nebo doplňky, všechno jakoby se rozzářilo novotou.

Matná černá: design koupelny s výrazným charakterem

Vybavení koupelny hansgrohe v barevné variantě FinishPlus matná černá.
Nechte se inspirovat oblíbenou barvou architektů a designérů. Matně černé baterie a sprchy hansgrohe, zde ve výrazně geometrickém provedení.

Máte rádi moderní architekturu a předměty denní spotřeby, jejichž vzhled je zredukován jen na to podstatné? V tom případě by se vám mohla líbit barevná varianta FinishPlus matná černá. Je velmi trendová – a přesto nadčasově krásná. Pomocí tmavých baterií, sprch a termostatů dodáte své koupelně maskulinní charakter. Černá barva v kombinaci s geometrickými tvary – to je designový přístup, který tento styl ještě více zdůrazní. Zvolit můžete například přímočarou baterii Metropol nebo hranatou horní sprchu, jako je třeba Raindance E.

Baterie a doplňky hansgrohe v matné černé.
Máte rádi tvůrčí svobodu a kouzlo individuality? Pojďte se tedy opravdu vyřádit a vytvořte si koupelnu svých snů. Využít můžete například trendové barvy, jako je matná černá. 

Černá miluje bílou: jak kombinovat matně černé výrobky do koupelny

Černá baterie a světlá umyvadlová mísa tvoří opravdu cool designový tým. Totéž platí pro černý termostat u bílé vany nebo bílou sprchu ve sprchovém koutě s obklady se vzhledem mramoru. Kontrastů černé a bílé můžete využít také u koupelnového příslušenství, jako je sprchová hadice nebo sprchová tyč. hansgrohe navíc nabízí v matné černé také spoustu doplňků, ať už je to věšák na ručníky nebo box na kosmetické kapesníčky. Půvabně vypadá v místnosti i hra s barevnými detaily. 

Matná bílá: nová svěžest s nekonvenčním šarmem

Vybavení koupelny hansgrohe v barevné variantě FinishPlus matná bílá.
Dobré ráno, koupelnová oázo! Překrásná jednoduchost baterie nebo sprchy s matným bílým leskem bude pověstnou třešničkou na dortu ve vaší moderně zařízené koupelně. 

Umyvadlo, vana nebo sprcha, vybavené v barevné variantě FinishPlus matné bílé, se mohou stát vašimi novými oblíbenými místy. Bílý interiér promění koupelnu v elegantní chrám klidu, anebo naopak ve veselou a hravou louku – záleží na tom, jak všechny věci uspořádáte. Vyjádřete svobodně své pojetí estetičnosti a překvapte sami sebe! hansgrohe vám navíc nabízí také háčky na ručníky, dávkovače tekutého mýdla, držáky toaletního papíru a další vysoce kvalitní doplňky v matně bílém provedení.

Bílé sprchy a vodovodní kohoutky v exkluzívní koupelně.
Protiklady jsou a budou zajímavé, to je odvěké působení yin a yang energie. Zde nádherné matně bílé sprchy Rainfinity se snadným ovládáním na černě mramorovaném pozadí.

Jemně nebo stylově: jak kombinovat matně bílé výrobky do koupelny

Designový trend v matné bílé můžete inscenovat elegantně, harmonicky a přirozeně – se zemitými barvami, pastelovými odstíny, umyvadlovými mísami organických tvarů a zelenými rostlinami. Ručníky v pastelových tónech nebo barevné doplňky dodají bílé barvě na hravosti. A samozřejmě, bílá barva je mistryní kontrastů. Proč tedy nenainstalovat matně bílou baterii s femininním vyzařováním za výraznou umyvadlovou mísu z černého minerálního odlitku? Na fotografii: sprchová řada Rainfinity – exkluzívní designový komplex v matné bílé.

Kartáčovaný černý chrom: výrazné prvky s opravdovou hloubkou pro skutečné individualisty

Koupelna hansgrohe v barevné variantě FinishPlus kartáčovaný černý chrom.
Metalický černý design v celé koupelně. Elegantním a výrazným prvkem je zde systém Showerpipe se dvěma kulatými sprchami. Doplňky, jako třeba rohová polička, jsou laděné do stejného barevného odstínu. 

Vyberte si z barevné palety hansgrohe podle libosti! K povrchovým úpravám, které vaší koupelně dodají nový lesk, patří také barevná varianta
FinishPlus kartáčovaný černý chrom
. Toto černé metalické provedení vám nabízí nekonečné tvůrčí možnosti. Vytvořte výrazné designové akcenty na umyvadle, okraji vany nebo ve sprše v úrovni podlahy. Pokud si jako ovládání sprchy vyberete baterii s instalací na stěnu nebo podomítkovou baterii ve stejné barevné paletě, vytvoříte dokonale sladěné a stylové prostředí.

Vodovodní kohoutek hansgrohe v barevné variantě kartáčovaný černý chrom.
Výrazné a dokonale sladěné: umyvadlová baterie hansgrohe Talis E v provedení kartáčovaný černý chrom, doprovázená stejnobarevnými doplňky řady AddStoris. 

Jak kombinovat lesklé černé výrobky do koupelny

Naše metalické odstíny se tajemně třpytí a dodají vaší koupelně něco navíc. Baterie, sprchy termostaty a doplňky v provedení kartáčovaný černý chrom vytvářejí lesklé akcenty ve tmavé i světlé koupelně. Pokud zvolíte tuto povrchovou úpravu, ukážete svůj exkluzívní smysl pro styl a moderní rukopis. Skvělým designovým partnerem by mohla být třeba surová ocel. Anebo zkombinujte své koupelnové skvosty s bezspárovými krytinami na stěnách i podlaze v „industriálním stylu“. Proč třeba nenatřít stěnu na petrolejový nebo lípově zelený odstín? 

Kartáčovaný bronz: harmonie s elegantně třpytivými nuancemi

Koupelna hansgrohe v barevné variantě FinishPlus kartáčovaný bronz.
Tento metalický design zve k individuálním hrátkám s barvami. Ať už k decentní mramorové stěně nebo koupelnovému nábytku z výrazně žilkovaného dřeva, baterie v úpravě kartáčovaný bronz drží krok s jakýmkoli nápadem. 

Milovníci trvanlivého designu s decentním nádechem si oblíbili barevnou variantu FinishPlus kartáčovaný bronz. S tímto metalickým odstínem můžete při utváření místností dokonale vyjádřit svůj rukopis. Váš domov je přece mnohem více než „3+1 s koupelnou“. Je to příchod do cíle, uvolnění a pozitivní estetické vnímání. Svěží vyzařování, které do vašeho domácí spa vnese úprava kartáčovaný bronz, si budete moci užívat každý den znovu a znovu. I pouhá umyvadlová či vanová baterie v této barvě vykouzlí v koupelně atmosféru jemnosti.

Vanové baterie hansgrohe v barevné variantě kartáčovaný bronz.
S pomocí lesklých akcentů v úpravě kartáčovaný bronz vytvoříte přirozené a stylové prostředí. Organický vzhled ještě zdůrazní doplňky, svítidla a zrcadla v bronzové barvě.

Jak kombinovat koupelnové výrobky v bronzové barvě

Možná byste mohli nechat svůj systém Showerpipe vyniknout na pozadí tmavé strukturované tapety? Pokud chcete v koupelně dosáhnout barevně sladěného celkového vzhledu, vyberte si také vanovou baterii v provedení kartáčovaný bronz – nebo bidetovou baterii, jako je Talis E. A co se týče košíku na mýdlo, věšáku na ručníky nebo nádobky na ústní hygienu, hansgrohe vám nabízí vysoce kvalitní doplňky ve stejné barvě.  

Leštěný vzhled zlata: Přináší kouzlo koupelnovému vybavení

hansgrohe washplace with faucet in Polished Gold Optic.
U tohoto umyvadla je baterie Metropol orámována černě natřenou stěnou, mramorovou konzolí a vinylovým povrchem skořicové barvy. Příslušenství: hansgrohe AddStoris.

Máte rádi, když se vaše osobnost odráží ve vašich prostorech? Doporučujeme dodat vaší koupelně jiskru s osobním nádechem. Barva FinishPlus leštěný vzhled zlata je kovový odstín, díky kterému se vaše koupelna elegantně třpytí. Ve zlaté barvě se z baterie Metropol stává stylový klenot, zatímco doplňky ve zlaté barvě dodávají prostorům mimořádný půvab.

hansgrohe dream bathroom with gold-colored faucets.
Designový koncept interiéru se zlatými bateriemi, sprchami a dekorativními prvky vyzařuje tajemnou auru a je určen pro individualisty, kteří milují stylovou eleganci.

Slaďte koupelnové produkty v třpytivé zlaté barvě

Máte pocit, že má kovová zlatá lichotivý vzhled, a nemůžete se jí nabažit? Pak vytvořte elegantní prvky po celé své koupelně! V našem interiérovém designu tento exkluzivní povrch zdobí sprchový systém Raindance se skrytými ovladači. Koupelnové baterie Metropol také vypadají úchvatně, jako by byly v jednom z velkých italských hotelů. Podívejte se na svou vysněnou koupelnu ve zlaté barvě zde!

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.