Zrcadlo Xarita E se ženou u umyvadla.

Xarita

Se zrcadlem Xarita vytvoříte ve své koupelně snů harmonické osvětlení. 3D light rám s hranatým nebo kulatým tvarem a pokročilou LED technologií přinese skutečné světlo ramp, na jehož scéně bude každý vypadat dokonale. Sortiment se zredukovanými tvary se perfektně hodí k umyvadlové sestavě vašich přání. Podívejte se, jak zrcadlo Xarita doplní celostní koupelnový interiér s výrobky hansgrohe u umyvadla. Shlédnout produkty

Muž si myje ruce u umyvadla se zrcadlem Xarita.
Zrcadlo Xarita s 3D light rámem vytvoří u umyvadla harmonické osvětlení. Jeho tvary se výborně hodí k ostatnímu vybavení s umyvadlovými výrobky hansgrohe.

Zrcadlo Xarita: přitažlivý vzhled, který si každého získá

Zrcadlo Xarita je v koupelně výrazným prvkem, který lze velmi snadno kombinovat s umyvadly, bateriemi a koupelnovým nábytkem hansgrohe. Zrcadla Xarita jsou k dostání s kulatým (S) a hranatým (E) tvarem a v různých velikostech. Svůj komfort u umyvadla tak můžete doplnit podle svých představ a v osobním stylu. Zrcadla Xarita jsou vám k dispozici ve dvou  variantách.

Světlejší? Tmavší? Barevnější? Stačí jeden dotyk prstem

Díky dotykové technologii postačí k ovládání všech funkcí jeden jediný dotyk prstem na symboly na zrcadlovém skle. Dvojitým klepnutím na tlačítko „Přímé světlo“ máte možnost přepínat mezi teplým a studeným světlem, navíc je zde integrována také funkce stmívání. Tlačítko „Nepřímé světlo“ vám umožňuje vybírat mezi osmi různými barvami světla, které jsou rovněž stmívatelné. Můžete tak úplně jednoduše měnit náladu a atmosféru ve své koupelně. A tlačítko „Odmlžovací systém“ chrání před nepříjemným zamlžováním zrcadla.   

Zrcadla Xarita mají navíc paměťovou funkci (naposledy použité osvětlení) a funkci automatického vypnutí (osvětlení a odmlžovací systém).

Vypínače světla jsou minulostí – ovládejte požadované světlo bezdotykově

U modelů Xarita se systémem infračervených (IR) senzorů ovládáte světlo u umyvadla zcela intuitivně, a to pohybem ruky v blízkosti senzoru na spodním rámu zrcadla, naprosto bezdotykově. Světlo i odmlžovací systém se zapnou a vypnou, jakmile senzor detekuje vaši ruku v určité vzdálenosti. Funkce stmívání je aktivní, když ruka zůstane v oblasti snímání senzoru déle.

Udržitelný pohled na svět

Všechna zrcadla Xarita jsou v souladu s CE/UKCA, zrcadlové sklo je 100% recyklovatelné a zrcadla jsou konstruována tak, aby jednotlivé komponenty bylo možné jednoduše vyměnit a nahradit. Zasazené LED žárovky energetické třídy C navíc zaručují dlouhou životnost a velmi dobrou barevnou svítivost. Všechna zrcadla Xarita splňují požadavky třídy ochrany IP44, a jsou tedy chráněna před stříkající vodou. S vaším zrcadlem Xarita vás tak čeká dlouhotrvající radost a komfort.

Třídit podle
19  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.