Man showering with EcoSmart overhead shower made by hansgrohe.
Chraňme společně naši planetu!

Udržitelnost: jak vám pomůžeme ušetřit
v každodenním životě cenné zdroje

Voda je život a naše vášeň. Proto děláme vše, abychom tento cenný zdroj chránili – s pomocí sprch, baterií a technologií, které šetří vodu a energii. Vliv na klimatické cykly a oběh zdrojů na naší planetě má i výroba a likvidace – a i za to přebíráme odpovědnost. S pomocí výrobků hansgrohe můžete tedy aktivně chránit životní prostředí!

Green. Greener. Eco* 2030.

Hansgrohe dodává výrobkům, které vedou vodu, podobu šetrnou ke klimatu.
Green. Greener. Eco 2030. To je hlavní projekt skupiny Hansgrohe. Pod vedením Hanse Jürgena Kalmbacha upravujeme všechny výrobky, které vedou vodu, tak, aby byly šetrné ke klimatu.

„Do roku 2030 chceme převést naše kompletní portfolio výrobků značek hansgrohe a AXOR, které používájí vodu, na technologie pro úsporu vody a energie. V budoucnu musí tyto výrobky patřit ke každé energetické obnově a každé energeticky efektivní novostavbě. Zapojujeme se tam, kde jde o společné ovlivňování těch faktorů v kuchyňském i koupelnovém sektoru, které jsou relevantní z hlediska emisí.“ 

Hans Jürgen Kalmbach
Předseda správní rady společnosti Hansgrohe SE 

* Skupina Hansgrohe Group definuje „ECO“ jako snížení spotřeby vody a/nebo energie výrobků, kterými proudí voda při používání, o nejméně 22 procent ve srovnání s rokem 2020, který se bere jako výchozí. 

Naše cesta k zelené proměně

Příspěvek společnosti Hansgrohe k ochraně planety.

Ruční sprcha spotřebuje nejvíce CO2 při používání

Fáze užívání ruční sprchy.

Fáze užívání ruční sprchy je zdaleka nejintenzivnější z hlediska emisí CO2. Během užívání ruční sprchy se vyprodukuje asi 1 000x více CO2 než při její výrobě. Proto jsme si dali za úkol převést náš kompletní sortiment sprch a baterií do roku 2030 na verzi „ECO“. Konkrétně řečeno: u výrobků, které používájí vodu, snížíme spotřebu vody a/nebo energie při používání nejméně o 22 procent ve srovnání s referenčním rokem 2020.

Seznamte se s našimi technologiemi pro úsporu vody a energie

Vytváříme inspirativní zážitky s vodou pro naše zákazníky – a zároveň máme vždy na zřeteli naši stopu tady na Zemi. Proto jdou u společnosti Hansgrohe vždy ruku v ruce vynikající design a šetrnost ke zdrojům. Díky našim technologiím EcoSmartCoolStart ušetříte v domácnosti každý den spoustu vody a energie. Na následujících videích uvidíte, jak to funguje.

Úspora vody – a co to znamená pro planetu.

Jak vypočítat potenciál úspor vody, energie a peněz

S pomocí kalkulátoru úspor vody hansgrohe rychle a jednoduše zjistíte, kolik konkrétně můžete ušetřit s bateriemi a sprchami hansgrohe. Nejprve si vypočteme náklady na vodu, zjistíme kolik můžeme ušetřit a přišpějeme k ochraně klimatu. 

Ponořte se hlouběji

Zjistěte více o udržitelnosti ve společnosti Hansgrohe a našem příspěvku k ochraně planety. Brožuru si můžete snadno prolistovat na obrazovce nebo stáhnout pro pozdější použití.

CZ_HG Brochure_Sustainability_2023
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.