Základní sada iBox universal 2 s vrchní sadou ShowerSelect Comfort.

Technologie pro instalace pod omítku

Skrytá instalační technologie zlepší vzhled a funkčnost vaší koupelny: baterie, přípojky a odpadní technologie elegantně zmizí ve stěně a podlaze, takže zůstane jen čistý, volný prostor ve sprše a u vany. Základní těleso iBox Universal 2 se hodí ke všem vrchním sadám Hansgrohe, zatímco uBox Universal je ideální pro naše sprchové žlaby. Využijte flexibilní instalační systémy Hansgrohe, které usnadňují práci profesionálům v oblasti sanity.Více o produktech

Třídit podle
68  Výsledky
Dokonalý pár

iBox universal 2 a vrchní sada hansgrohe

Krásná estetika a volný prostor ve sprše: kvalitní vrchní sady hansgrohe pro ovládání sprchy se dokonale hodí k iBoxu universal 2. 

Ovládání sprchy s vrchní sadou hansgrohe.

Podomítková řešení pro větší komfort i estetiku v koupelně

iBox universal 2 – pro větší čistotu a flexibilitu v koupelně

iBox Universal 2 je základní sada pro širokou škálu podomítkových instalací Hansgrohe. Stavebníci i ti, kdo renovují koupelnu, ocení volnost při plánování. Jak to funguje? Nejdříve si nainstalujete základní těleso (například v novostavbě), a až později, třeba za rok, se rozhodnete, jakou baterii nebo termostat si do koupelny pořídíte.

Přejete si horní sprchu s několika proudy? I v tomto případě je iBox Universal 2 tou správnou volbou, protože je navržen pro různá funkční řešení.

Plochý, minimalistický, pro volný prostor: Přečtěte si k tomuto tématu více v našem Poradci pro podomítkovou instalaci nebo si prohlédněte následující galerii fotografií.

RainSelect – základní instalace pro exkluzivní vybavení koupelny

Flexibilita s RainSelect a podomítkovou instalací.
Pohodlí při sprchování XXL s technologií Select a sprchou Rainfinity na podomítkové instalaci.

Pomocí ovládání sprchy RainSelect lze velmi pohodlně ovládat požitek při sprchování. Plochý design se skvěle začlení do stěny a ovládání velkých tlačítek termostatu je velmi intuitivní. Tento elegantní design umožňuje typ instalace, při kterém lze základní těleso RainSelect použít s jakýmkoli standardním instalačním materiálem. Poté jej můžete zkombinovat například s horní sprchou Rainfinity nebo jinou horní sprchou s jedním nebo více druhy proudů. Pomocí systému RainSelect, tedy jediného základního tělesa, můžete ovládat až pět zdrojů vody.

Optimální instalace sprchového žlabu – uBox universal jako dokonalý základ

uBox universal je základem pro všechny sprchové žlaby řad RainDrain.
uBox universal je základem pro všechny sprchové žlaby řad RainDrain.

uBox universal je základní sada pro všechny sprchové žlaby řad RainDrain. Standardní součástí základní sady je sifon se snadným čištěním. Volitelně je k dostání sifon s technologií Dryphon, který umožňuje odvod vody s vysokým průtokem až 60 l/min. uBox Universal nabízí flexibilní možnosti připojení podle vaší koncepce sprchy, například u stěny nebo v ploše. A vy si jednoduše vyberete optimální designové řešení ze širokého výběru sprchových žlabů RainDrain. uBox universal lze přizpůsobit jakékoli konstrukci podlahy, a je tak vhodný jak pro novostavbu, tak pro renovaci.

Praktické řešení – skrytá sprchová hadice

hansgrohe sBox: sprchová hadice zapuštěná v okraji vany.
sBox pro vanu je kvalitní vedení hadice pro vanové instalace v novostavbách nebo renovovaných koupelnách.

Bateriovou technologii lze také chytře schovat do okraje vany. Pokud zvolíte baterii s montáží na okraj vany a ruční sprchou, je sBox pro vanu tou správnou volbou. Vedení hadice je díky němu kontrolované, chráněné a bezpečné. Při sprchování a koupání můžete hadici snadno a rychle vytáhnout až do délky 1,45 metru. Po použití hadice zmizí bez zamotávání a přetáčení zpět do okraje vany, takže vše zůstává krásně uklizené.

Do sprchy nebo k vaně – abyste si mohli vybrat perfektní podomítkové těleso, přejděte prosím k požadovanému článku. Pod „Příslušenství a náhradní díly“ naleznete všechny informace o potřebném základním tělese. hansgrohe vám navíc doporučuje poradenství od odborného instalatéra. Odborná a správná instalace zajistí, že se budete ze svého kvalitního výrobku hansgrohe radovat opravdu dlouho.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.