Inovativní výrobky ke kuchyňskému dřezu

Minimalismus, který prozáří vaši kuchyni

Zažijte kuchyni, která vám dává svobodu pro různé kuchyňské činnosti: například přípravu lahodného jídla podpořenou jasným designem. Minimalistická kuchyňská baterie Talis M54 poskytuje vizuální klid s maximální funkčností. Užijte si elegantní design baterie na kuchyňském ostrůvku, pod nástěnnou skříňkou nebo před oknem. Talis M54 nabízí individuální řešení pro každou kuchyni.

A minimalistic kitchen faucet in Matte Black.
Štíhlá kuchyňská baterie Talis M54 vás svým konzistentním designem přesvědčí nejen v trendové matné černé, ale také bude vyhovovat mnoha kuchyňským konceptům.

Volba je na vás: oblý tvar nebo úhel, podle vašeho přání a nebo situace

Jako fanoušek vaření hledáte recepty, které vás zaujmou a podnítí vaši chuť. Také váš prostor pro kuchyňské činnosti by s vámi měl správně rezonovat. Pokud je to i váš případ, pak oceníte, když dřezová baterie podpoří vaše aktivity v kuchyni. Talis M54 je k dispozici v různých variantách pro prakticky každou situaci a splnění vašich požadavků.

Usnadněte si práci a vyberte si optimální výšku baterie pro své potřeby. Talis M54 je k dispozici ve třech základních tvarech a třech pohodlných výškách. Ještě více individuality můžete ukázat výběrem jedné ze čtyř exkluzivních povrchových úprav pro minimalistický design. Necháte se inspirovat trendy barvou interiéru černou? Pak máte na výběr mezi metalickým povrchem kartáčovaného černého chromu a trendy matným černým povrchem. Nebo se můžete rozhodnout pro povrchovou úpravu chromovou či vzhledu nerezu. U Talis M54 najdete barevně sladěný design až po komponenty, jako je vytahovací sprchová hadice. Takto docílíte konzistentního designu.

Talis M54 odráží váš jedinečný styl

Chtěli by jste oslnit vizuálním prvkem na kuchyňském ostrůvku? Varianta Talis M54 s vysokým kulatým obloukem sem bude přesně pasovat. Nebo plánujete kuchyňský kout s prostorem pod nástěnnými skříňkami? Baterie Talis M54 v provedení L nebo s výtokem do U se snadno začlení. Možná se vám líbí prostor před oknem pro prostředí dřezu s výhledem? Pro všechny tyto možnosti nabízíme ideální řešení. 

Kitchen faucet with round arched spout.
Talis M54 s kulatým klenutým výtokem zaujme svou vyvýšenou siluetou tvarující prostor a svou funkčností.

Talis M54 oslní na vaší pracovní desce

Vaření a design spolu úzce souvisí, i zde můžete spojit svou vášeň pro potěšení se smyslem pro individuální styl. S podlouhlým Talisem M54 můžete přinést do kuchyňského prostoru prvotřídního pomocníka, který vám pomůže s veškerou prací u dřezu. Vysoký kulatý oblouk vytváří prémiový akcent s celkovou výškou 435 mm. V otevřených obytných prostorech, které splývají s kuchyní odráží její elegantní silueta individuální styl. Moderní aerodynamický vzhled baterie Talis M54 pozvedne i její exkluzívní povrchová úprava.

Kitchen faucet with pull-out function.
Talis M54 s výtokem L je ideální pro manévrování pod nástěnnými skříňkami a díky sBoxu je obzvláště flexibilní: Výsuvný výtok nabízí velkorysý akční rádius.

Talis M54 s výtokem ve tvaru L – zázrak do prostoru

Chcete využít výrazný vzhled Talis M54 v kuchyňském prostoru s nástěnnými skříňkami nebo ji umístit pod poličku? Seznamte se s variantou s výtokem ve tvaru L, která se harmonicky začlení do vestavěné linky nebo jednoduché kuchyně, kde je omezený volný prostor nad dřezem. Díky výsuvnému výtoku snadno a ergonomicky nasměřujete laminární proud tam, kde je potřeba. Nastavitelná otočná zarážka zabrání nechtěnému přetočení baterie. Díky ComfortZone 270 a velké výšce mezi výtokem a dřezem je plnění velkých nádob snadné. Magnetická koncovka MagFit zajišťuje správné uložení a snadné vytahování hadice. Praktický systém vedení hadice sBox, umístěný ve spodní skříňce, je k dispozici také pro Talis M54 v provedení L.

Single-hole kitchen faucet on the sink basin.
Minimalistický design Talis M54 zaujme, a to nejen ve verzi s výtokem tvaru U. Štíhlá vyčnívající páková rukojeť šetří místo a je ergonomická.

Talis M54 ve tvaru U – štíhlý tvar se zářivým povrchem

Máte rádi minimalismus? Dřezová baterie ve tvaru U nejlépe vynikne v kuchyních, vybavených nástěnnými skříňkami nebo umístěná před oknem. Tato varianta nabízí vysokou funkčnost při pracích u dřezu. Diskrétně integrovaný výtok s laminárním proudem nenarušuje splývavý design těla baterie. S nastavitelným otočným výtokem můžete pohodlně pracovat v jakékoli situaci a užívat si ComfortZone 220 pro flexibilní volný prostor. Rozsah otáčení výtoku baterie lze upravit tak, aby vyhovoval okolnímu prostoru. Vyberte si některou z exkluzivních povrchových úprav pro harmonickou kombinaci s vaším interiérem. Barvy jako matná černá, chrom či vzhled nerezu jsou dostupné pro všechny baterie této řady. 

Prohlédněte si výrobky řady Talis M54

Talis M54: Dejte své kuchyni baterii se silným charismatem. Minimalistický designový jazyk zdokonalí jakýkoli moderní design kuchyně.

Minimalistický design, který se snoubí s funkčností

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.