Moderní ruční sprcha - snadné ovládání.
Baterie, sprcha a spol. v moderní koupelně

Mimořádná jednota tvaru a funkce: koupelnové výrobky značky hansgrohe

Koupelna není prostě jen místem k umývání - je to obytný prostor, v němž se chceme cítit dobře. Sprchy se stále zvětšují a nové materiály jako sklo dodávají koupelně nový, moderní charakter. S výrobky od hansgrohe bude vaše koupelna pohodlnější. Ponořte se do světa koupelen u hansgrohe a objevujte výrazné styly, inovativní design a užitečné funkce.

Novinky značky hansgrohe

Objevujte naše novinky v oblasti prvotřídního koupelnového designu.

Individuální řešení koupelny se sprchami, bateriemi a termostaty od hansgrohe

Zařizujete-li si nový domov nebo provádíte náročnou renovaci, hraje řešení Vaší koupelny rozhodující roli. Cíle moderního plánování koupelen již dávno překračují strohou funkčnost. Kromě inovativních technologií pro šetrný požitek z vody se pozornost soustředí na ergonomický komfort a estetický požitek. Porozhlédněte se v našem rozsáhlém sortimentu a vyberte si produkt pro vaši osobní wellness oázu. Kompletní sortiment - od baterie po příslušenství: S rozmanitostí tvarů, materiálů a funkcí vtisknete své koupelně individuální charakter.

Inspirace a tipy na realizaci individuálních koncepcí koupelen

Pro moderní design koupelny je nezbytné ucelené plánování. Bohatství detailů, na než je potřeba myslet, ovlivňuje koncepci zařízení a čeká na Vaše rozhodnutí. Jako zkušený výrobce koupelnových baterií je hansgrohe vašim spolehlivým partnerem ve všech otázkách individuálního řešení koupelen. Ve fázi rozhodování vám hansgrohe pomůže s trendy a novinkami v moderních koupelnách. Ponořte se do světa koupelen snů a zapátrejte ve stylových světech od hansgrohe.

Jakmile budete mít načrtnuto základní funkční a estetické řešení koupelny, podívejte se do koupelnového rádce od hansgrohe, kde naleznete užitečné tipy pro realizaci vašeho záměru. Důležitý je zejména postup při plánování koupelny, instalaci, péči a údržbě.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.