Nový iBox universal 2 – pro jednoduché podomítkové instalace.

iBox Universal

Renovujete koupelnu nebo připravujete novou? Ovládání vody zabudované do stěny má mnoho výhod. Díky minimalistickým bateriím působí všechno hezky uspořádaně – a vy si při sprchování nebo koupání můžete vychutnávat naprostou volnost pohybu. Pro podomítkovou instalaci je potřeba základní těleso – seznamte se tedy s naším novým modelem iBox universal 2. Pro rychlou, flexibilní a bezpečnou instalaci. Shlédnout produkty

Efektivní instalace s maximální flexibilitou


Pro podomítkovou instalaci je pro vás u hansgrohe k dostání atraktivní paleta „vrchních sad“ do koupelny, například ShowerSelect Comfort a DuoTurn. Jsou to podomítkové baterie minimalistického vzhledu, které se instalují namísto prostorově vyčnívajících termostatů nebo baterií – pro jejich instalaci kontaktujte odborníka z oblasti sanity.

Podomítková instalace je zajímavá především díky malým nárokům na prostor a jednoduchému čištění. Navíc se můžete těšit na bezhlučné zážitky s vodou, o které se postará kvalitní zvuková izolace. Intuitivní ovládání s čistým, plochým designem vám umožní vypnout každodenní starosti a přepnout na blahodárný komfort při sprchování. 

Pro nejkrásnější chvíle s vodou 

Nová generace podmítkového tělesa hansgrohe iBox universal vám poskytne maximální svobodu v koupelně, protože ji lze kombinovat se všemi vrchními sadami hansgrohe. Spojuje v sobě osvědčené výhody svého předchůdce s mnoha novými vlastnostmi a užitečnými funkcemi:

 • Větší efektivita – časově úsporná instalace
 • Větší flexibilita – rotačně symetrická instalace
 • Větší bezpečnost – méně kroků při instalaci

Vyobrazeno ve fotogalerii.

Souhrn nejdůležitějších vylepšení u nové generace iBoxu

 • Časově úsporná, flexibilní a bezpečná montáž
 • Lepší možnosti instalace díky funkčním detailům
 • Kompletně vodotěsný a univerzální. Díky hlukové izolaci se všechny nové vrchní sady vyznačují třídou hluku 1
 • Lze kombinovat se všemi stávajícími i budoucími vrchními sadami hansgrohe a AXOR (u starších vrchních sad je k montáži nutný i adaptér - obj.č. 13588000). 
 • Vrchní sady potřebují méně místa v prostoru a nabízejí rozmanitý sortiment (na výběr jsou různé povrchové úpravy, tvary a počet spotřebičů)

Proč je časová úspora tak důležitým faktorem? 

Protože řemeslníci jsou pod větším a větším časovým tlakem, a ten se ještě zesiluje s tím, že těchto odborných pracovních sil je nedostatek. Proto potřebují partnera, který tyto výzvy chápe a nabídne jim výrobky, jež umožňují jednoduchou, ale bezpečnou instalaci. Právě takovým partnerem chce být značka hansgrohe. iBox nové generace je dalším příkladem toho, jak pomocí inovativních nápadů a inteligentních řešení ulehčujeme práci instalatérům a zároveň se staráme o zvýšení spokojenosti našich zákazníků.

Detail hansgrohe ShowerSelect Comfort a iBox universal 2.
Díky iBoxu universal 2 a novým vrchním sadám hansgrohe do sprchy je podomítková instalace dvakrát rychlejší než u předchozích modelů.

Prohlédněte si technickou brožuru k novému podomítkovému tělesu iBox 2

 • Technická broužura iBox 2

  Zde najdete technického rádce k novému základnímu tělesu iBox 2 a novým vrchním sadám hansgrohe.

  stáhnout (PDF, 5 MB)

Nový iBox 2 a naše nové vrchní sady

Třídit podle
3  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.