Potěšení ze sprchování s koupelnovými řadami od hansgrohe.

Linie výrobků

Třídit podle
1 396  Výsledky
Koupelnové řady pro každý vkus

Seznamte se s celou rozmanitostí řad od hansgrohe

Ať renovujete nebo si přejete zcela nové řešení koupelny, výsledek bude vypadat nejlépe, pokud si vyberete vybavení v jednom stylu - od sprchy přes bidet až po vanu. Jaký styl koupelny se Vám líbí? Zde si můžete udělat přehled o řadách značky hansgrohe a vybrat si své favority.

Jaký styl baterií se k Vám hodí?

Máte rádi funkční čistotu a minimalistický, přímočarý design? V tom případě se Vám budou líbit řady ze stylu "Moderní" od hansgrohe: Metropol, Metris, Talis, Focus nebo Logis. Váš minimalismus dá moderní koupelně výraznou tvář.

Nadčasové klasické baterie naleznete ve stylu "Classic“ od hansgrohe, s jeho řadami Metropol Classic, Metris Classic nebo Logis Classic. Jejich design stylově interpretuje kouzlo minulých dob - ať zaoblenými tvary nebo zlatými doplňky.

Nebo myslíte novátorsky a rádi se vydáváte novými cestami? Pak se zřejmě najdete ve stylu "Avantgarde" od hansgrohe. Emocionální řada PuraVida je tak krásná, že si ji zamilujete. Svým inovativním tvaroslovím spojuje purismus a jemnou smyslnost. A její kvalitní povrchy slibují požitek i při dotyku.

Jaký styl sprch se k Vám hodí? 

Horní a ruční sprchy hansgrohe Vám přinesou více potěšení při sprchování, přesvědčí osvěžujícím designem a jedinečnými pohodlnými funkcemi. I ty jsou k dispozici ve stylech hansgrohe „Modern“, „Classic“ a „Avantgarde“. Díky tomu můžete perfektně sladit sprchy a baterie. Prohlédněte si náš sortiment sprch a vyberte si svého favorita v produktových řadách Croma, Crometta, Raindance, PuraVida nebo Rainmaker. Sprchové tyče a sady pro všechny potřeby naleznete v koupelnové řadě Unica.

Ovládání Vaší sprchy či sprch přenechejte profesionálním jednotkám z řad hansgrohe Ecotstat, ShowerTablet, RainSelect nebo ShowerSelect. S těmito stylovými ovládáními sprchy zažijete pohodlí a bezpečnost a nebudete se již muset obávat nepříjemných výkyvů teploty.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.