RainDrain Flex v matné černé.

RainDrain

Chcete mít moderní koupelnu, ve které je všechno vzájemně sladěné? S vysoce kvalitním odtokovým systémem RainDrain dotáhnete svoji koupelnu snů do dokonalosti a dodáte jí nádech lázeňské atmosféry, maximální pohodlí a jednolitý design. RainDrain je k dostání v různých barvách a instalačních variantách a vytváří estetický a na pohled výrazný prvek ve sprše v úrovni podlahy. Shlédnout produkty

RainDrain – kvalitní odtokový systém pro každou koupelnu

Barvy odtokového systému byly přesně sladěny s povrchovými úpravami příslušných baterií a sprch hansgrohe. Sprchový odtok RainDrain můžete harmonicky kombinovat se sprchami, bateriemi a inovativními úložnými řešeními ve svém stylu. Objevte možnosti individualizace nebo vytvářejte individuální akcenty za pomoci exkluzívních povrchových úprav. RainDrain je možné použít jak do nových koupelen, tak při renovacích.  

RainDrain je ozdobou každého sprchového koutu

RainDrain se hodí do jakékoli sprchy v úrovni podlahy, kterou si vysníte – ať už má konkrétní projekt jakoukoli podobu. Dáte přednost sprchovému odtoku u stěny? Žádný problém s RainDrain Match a RainDrain Flex. Instalaci v blízkosti stěny vám umožní nerezové žlaby RainDrain Compact a RainDrain Original. Sprchový žlab RainDrain můžete umístit i volně do plochy, protože tento odtokový systém se sifonem je naprosto flexibilní. Milujete opravdu vydatné potěšení při sprchování? RainDrain vám k tomu nabízí inovativní technologii Dryphon s vysokým výkonem odpadu. Jednoduše si vyžádejte informace od svého odborníka v oblasti sanity.

Díky rozmanitosti jsou žlaby RainDrain opravdu individuální

Chcete, aby ve vaší sprše všechno navzájem ladilo – od horní sprchy až po odtok v podlaze? Řada RainDrain nabízí celou řadu variant pro jednotný design koupelny, až po takový detail, jakým je sprchový odtok.

  • RainDrain Flex působí velmi kvalitně a nabízí sedm povrchových úprav designového krytu: kartáčovaná nerezová ocel, chrom a pět barev FinishPlus, které jsou sladěné se sprchami a koupelnovými bateriemi hansgrohe: matná černá, matná bílá, leštěný vzhled zlata, kartáčovaný bronz a kartáčovaný černý chrom. U systému RainDrain Flex teče voda přes integrovaný spád viditelně k odtoku a sifonu. Výběr zahrnuje pět délek, 70–120 cm, a modely lze přímo v místě instalace zkrátit.
  • RainDrain Match zahrnuje výběr šesti povrchových úprav pro kryt sprchového žlábku: kartáčovaná nerezová ocel, chrom, nerezová ocel matná černá nebo matná bílá a rovněž skleněné povrchy v černé a bílé barvě. Zadní stranu krytu lze navíc obložit dlažbou (nedoporučujeme u skleněných variant). Sprcha tak získá jednotný design. Odtokový systém RainDrain Match v délkách 60–120 cm je vhodný pro všechny keramické dlaždice. Pro silnější dlažbu z přírodního kamene máte k dispozici sortiment výrobků RainDrain Rock
    v šesti délkách a s možností zkrácení přímo v místě instalace. 
  • RainDrain Compact je řešení v případě renovací, k dostání v šesti délkách, 60–120 cm, s možností použití v ploše nebo blízko u stěny. Zadní stranu designového krytu lze obložit. RainDrain Original v provedení z nerezové oceli, 60–120 cm, to je bezpečný odtok v ploše nebo blízko u stěny. RainDrain Allround, 70–120 cm, je plně vodotěsné řešení na celé ploše sprchy s designovým krytem z nerezové oceli.

Podlahové vpusti

Seznamte se s výběrem vkusných podlahových vpustí značky hansgrohe. Vyberte si variantu, která se bude optimálně hodit k designové koncepci vaší sprchy.

  • RainDrain Spot: odtok pro instalaci v ploše a pro maximální flexibilitu při umístění. Rozměry 15x15 cm, kryt z kartáčované nerezové oceli nebo strukturovaný, zadní stranu lze obložit.
  • RainDrain Brilliance: prémiový odtok pro individuální design. Designová lišta z kartáčované nerezové oceli a dvě velikosti – 10x10 a 15x15 cm, otočný, zadní stranu lze obložit obkladem. Výška rámu na dlaždice je nastavitelná (5–18 mm), aby se odtok optimálně přizpůsobit okolní situaci.
  • RainDrain Point: univerzálně použitelný. Designová lišta na výběr ve velikostech 10x10 a 15x15 cm z kartáčované nerezové oceli nebo v matné černé, zadní stranu lze obložit obkladem, k dostání i jako rošt z nerezové oceli. Velmi snadné přizpůsobení okolní výšce.

Všechny podlahové vpusti se dodávají s předinstalovanou těsnicí textilií, sítkem na vlasy a sifonem.

Třídit podle
6  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.