Žena se sprchuje s Rainfinity a sprchovou hadicí Designflex.

Designflex

Zjistěte, jak může jeden jediný detail všechno změnit. Sprchová hadice Designflex vás bude hýčkat příjemným povrchem podobným textilu a vaší koupelně dodá moderní ráz. Vděčí za to inovativní technice splétání s použitím vícebarevných přízí. Designflex navíc váží o 30 % méně v porovnání s běžnými sprchovými hadicemi hansgrohe a hodí se ke všem běžným ručním sprchám. Shlédnout produkty

Ruční sprcha Rainfinity s jemňounkým proudem hansgrohe PowderRain.
Vychutnejte si špičkové wellness zážitky s ruční sprchou Rainfinity a sprchovou hadicí Designflex. Koncovka proti přetočení na konci hadice přináší pohodlí a komfort při užívání..

Jedinečný doplněk do vaší koupelny

Revoluční textilní sprchová hadice Designflex dokonale doplní vaši koupelnu a přináší výjimečný vzhled i pohodlí; má velmi příjemný povrch a je udržitelná. Vodotěsný a vodoodpudivý materiál se vyrábí z recyklovaného PET materiálu. Díky husté technice splétání se navzájem protkávají příze různých barev a vzniká měňavý vzor s jedinečným vzhledem. Právě díky tomu je Designflex nadčasový a udržitelný designový kousek.

Vyberte si povrch, který se vám nejvíce líbí, nebo kombinujte harmonicky s povrchovými úpravami FinishPlus svých sprch a baterií hansgrohe: chrom, kartáčovaný bronz, kartáčovaný černý chrom, matná černá a matná bílá. Designflex je k dostání v délce 125, 160 a 200 cm a je kompatibilní se všemi běžnými ručními sprchami.

Designflex vám přináší větší volnost pohybu ve sprše – tato sprchová hadice je chráněná proti ohnutí a zabraňuje nepříjemnému zamotávání. 

Designový kousek pro vaši koupelnu a vliv na udržitelnost

Každá sprchová hadice Designflex nese ve svých materiálech příběh – jsou znovu probuzeny k životu jako estetické ozvláštnění vaší koupelny. Pevná příze hadice pochází z recyklovaných plastových lahví, které jako součást oběhového hospodářství přispívají k udržitelnosti. 

Odolné materiály zajišťují maximální kvalitu výrobku i to, abyste se ze své sprchové hadice Designflex mohli radovat opravdu dlouho. Vodotěsný a vodoodpudivý materiál zaručuje optimální hygienu a jednoduché čištění.

Třídit podle
5  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.