Kulaté umyvadlo na desku Xuniva S na koupelnovém nábytku Xelu Q.

Xuniva

Umyvadla Xuniva vnášejí do koupelny eleganci. Objevte ikonický geometrický tvar a zredukovaný design okrajů. Široký sortiment tvarů a instalačních variant vám nabídne vhodný model pro jakékoli požadavky. Užitečná informace: modely Xuniva jsou sladěné s různými dalšími výrobky pro umyvadlové sestavy. Všechna umyvadla jsou vyrobena z kvalitní sanitární keramiky a odpuzují nečistoty díky volitelné glazuře SmartClean.  Shlédnout produkty

Jedinečný prvek v koupelně: kvalitní, univerzálně použitelná
umyvadla Xuniva

Vdechněte své umyvadlové sestavě život! S pomocí modelů Xuniva si koupelnu zařídíte harmonicky a podle svých osobních preferencí a vkusu. Vynikající design vám dopřeje svobodu ke zrealizování koupelny ve svém vlastním stylu.

Od ikonických tvarů až po různé druhy instalace a uspořádání baterií – u řady Xuniva je každý detail optimálně promyšlený a vypadá opravdu mimořádně. Tato nová řada kombinuje design, kvalitu a funkčnost. Splňte si svá přání a zařiďte si koupelnu snů designovým vybavením.

Díky umyvadlům Xuniva si svoji koupelnu snů budete moci velmi snadno zařídit v jednotném stylu. Umyvadla se dokonale hodí k novým řadám nábytku hansgrohe Xelu QXevolos E a k umyvadlovým konzolám. Ať už chcete baterii umístit na keramický výrobek, zkombinovat umyvadlo s baterií typu Highriser nebo použít nástěnnou baterii, v sortimentu najdete vždy vhodné umyvadlo Xuniva.

Elegance v každé koupelně

S řadou Xuniva si budete moci při realizaci své koupelny snů vychutnat téměř neomezenou tvůrčí svobodu. Sortiment je univerzálně použitelný a harmonicky se integruje do sladěného plánování umyvadlové sestavy. Co vás určitě přesvědčí: 

  • Výběr. Čtyři základní tvary (kulatý, oválný, RaceTrack a SoftCube design), tři druhy instalace (na desku, vestavná a pod desku, s otvorem pro baterii a bez něj, vždy s přepadem). 
  • Kombinace. Modely Xuniva zkombinujete díky hansgrohe ExcellentFit velmi jednoduše s optimálně sladěnou baterií, a vyhnete se tak rozstřikování vody a úbytku komfortu. Vhodným doplněním je koupelnový nábytek hansgrohe Xelu Q a celkový estetický vzhled doladí zrcadla Xarita.
  • Snadné čištění. Všechny modely jsou volitelně k dostání s glazurou SmartClean.
  • Nejvyšší kvalita. U hansgrohe se můžete spolehnout na to, že všechny výrobky splňují vysoké nároky na kvalitu a design. 

Tři varianty instalace: volba je na vás

Umyvadla Xuniva vám dopřejí maximální svobodu při navrhování umyvadlové sestavy pro vaši koupelnu snů.

Umyvadla položená na desku


Vestavná umyvadla


Umyvadla pod desku


Svá vybraná umyvadla Xuniva v požadované velikosti můžete instalovat jako umyvadla položená na desku (inspirovaná klasickou umyvadlovou mísou), nebo si vybrat vestavnou variantu, u které je umyvadlo Xuniva zapuštěné do desky. Modely Xuniva jsou navíc k dostání i jako umyvadlo pod desku.

Umyvadla na desku Xuniva S a baterie Vivenis se k sobě optimálně hodí.
hansgrohe ExcellentFit doporučuje optimální kombinace baterií a umyvadel. Zde na obrázku tvoří ideální pár umyvadlo na desku Xuniva a umyvadlová baterie Vivenis typu Highriser.

Cesta k vhodné baterii s hansgrohe ExcellentFit

Umyvadla a baterie musí být vzájemně sladěné, jen tak vám nabídnou optimální zážitek s vodou. Umyvadlo by mělo ideálně splňovat vaše přání a každodenní potřeby. Pro modely Xuniva doporučuje hansgrohe kombinace keramických výrobků a baterií, otestované z hlediska optimální funkčnosti. Díky hansgrohe ExcellentFit budete muset řešit méně stříkanců a vodních skvrn, ale zato získáte více komfortu.

Jak přesně se vyrábějí naše výrobky?

Poskytneme vám pohled do zákulisí výroby keramiky a nábytku, při kterém chceme zdůraznit naše řemeslné umění, technologie, odborné znalosti a oddanost, které se do výrobků promítají.

Třídit podle
0  Výsledky

Bohužel, žádné výsledky nebyly nalezeny

Upravte prosím kritéria pro filtrování.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.