Podomítkový termostat od hansgrohe se snadnou obsluhou.

Termostatické baterie

Třídit podle
26  Výsledky
Technologie hansgrohe Select

Radost stiskem tlačítka

Intuitivní koncepce ovládání tlačítkem: k přepnutí typu trysky, ovládání jiné sprchy nebo zapnutí a vypnutí vody stačí jedno stisknutí.

Jak vybrat vhodný termostat

Termostaty hansgrohe - spolehlivé, pohodlné a estetické

Termostatická baterie je zárukou konstantní teploty a množství vody během celé doby používání. A to i tehdy, když doma někdo jiný současně spláchne toaletu. Nezažijete nepříjemný studený šok ani se neopaříte. Díky přednastavené teplotě ušetříte s termostaty v porovnání s pákovými bateriemi navíc cennou vodu a energie.
To se rychle vyplatí.

Jak termostaty fungují? V termostatické baterii se horká a studená voda míchají tak, jak to nastavíte. Změní-li se
v potrubí na studenou nebo teplou vodu tlak nebo teplota, termostatická baterie směs automaticky upraví. Pokud se přívod studené vody úplně zastaví, budete i přesto chráněni před opařením. Termostatický ventil totiž přívod vody okamžitě uzavře.

Ve sprše a vaně vždy poteče voda takové teploty, jakou si přejete.

hansgrohe nabízí velký počet sprchových termostatů a vanových termostatů. Rozhodující pro Váš výběr je otázka, kolik funkcí má být termostatickou baterií ovládáno: ruční sprcha, boční sprcha nebo horní sprcha s různými proudy? U hansgrohe dostanete termostaty až pro pět různých spotřebičů. Všechny přesvědčí promyšleným designem a promyšlenou funkcí.

Na omítce nebo raději pod omítku?

Můžete si vybírat mezi termostaty s instalací na stěnu nebo pod omítku. Termostat s instalací na stěnu lze jednoduše nainstalovat na stávající přípojky horké a studené vody, což lze provést i v rámci menších renovací. Termostaty instalované na stěnu vystupují ze stěny a mohou být současně praktickou odstavnou plochou pro sprchový gel a šampon. Příklad: hansgrohe ShowerTablety. Ideální pro rodinnou koupelnu: Ecostat E s bezpečnostní technologií CoolContact. Ta zamezí zahřátí termostatu a to znamená větší bezpečí pro děti. Podomítkové termostaty se nabízí zejména při zařizování nové koupelny. U těchto termostatů se skryje veškerá technika ve zdi a díky tomu máte více místa a prostor vypadá čistě. Technika je pak uložena v hansgrohe iBox universal. To je základní těleso, které lze do stěny instalovat ještě před tím, než se vůbec rozhodnete pro určité podomítkové řešení. Jakmile máte iBox instalovaný ve stěně, můžete si vybírat téměř ze všech podomítkových termostatů a kdykoliv je měnit.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.