Novinky u hansgrohe: Designový termostat RainSelect
Nové koupelnové výrobky

Novinky pro nejkrásnější chvíle s vodou
od značky hansgrohe

Udělejte si přehled o nejnovějších výrobcích od hansgrohe, které přináší inovace do používání vody v koupelně. Od čtvercových horních sprch přes baterie stojící na podlaze až po ovládací jednotky pro sprchu a vanu. Nabízíme Vám řešení s dlouhou životností splňující nejvyšší nároky na kvalitu, funkčnost a design.

Pohodlné sprchování v novém formátu

Koupelna se více než kdy dříve mění z účelné místnosti pro péči o tělo v místo na odpočinek a relaxaci. Velkoryse plánované prostory nabízí místo pro nově promyšlená řešení a koncepce ovládání, které ještě více zpříjemní používání vody. Seznamte se našimi nejčerstvějšími novinkami pro sprchu a vanu.

Nové baterie: zářivé prvky ve Vaší koupelně

Nové baterie Metropol jsou ztělesněním minimalismu s čistými liniemi. Svým precizním geometrickým designem se stylově spojí s Vaší koupelnou a budou jasným projevem Vaše vkusu. Řada Metropol je perfektním doplňkem ke čtvercové horní sprše Raindance E.

Jste spíše klasicky elegantní typ? Pak se seznamte s bateriemi Metropol Classic. Jako vybrané doplňky zušlechtí umyvadlo, sprchu, vanu a bidet. Rozmanité varianty rukojetí a různá provedení Vám nabízí nový rozměr designové volnosti. Nechejte Vaši koupelnu zazářit jemnými akcenty zlaté.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: