Celostní řešení od jednoho dodavatele

Novinky hansgrohe: vdechněte život svým snům o koupelně!

Jak vypadá vaše koupelna snů? Novými inspirativními výrobky hansgrohe vás chceme povzbudit k tomu, abyste si na tuto otázku našli svou osobní odpověď. Pojďte si prohlédnout naše vybrané kompozice složené z umyvadel, nábytku, baterií a sprch, stejně jako sladěných zrcadel, toalet a doplňků. Podrobné informace naleznete v naší brožuře o novinkách, kterou si můžete stáhnout na této stránce.

Nové nadšení – s novými výrobky hansgrohe

hansgrohe nedefinuje nově jen koupelnu, ale také pohled na věci, které používáme den co den. Pro s ničím nesrovnatelné zážitky s vodou už nechceme uvažovat jen v rozměrech jednotlivých výrobků. Namísto toho usilujeme o vytváření celostních řešení od jednoho dodavatele, která vám umožní žít udržitelným způsobem.

Ve spolupráci se studiem PHOENIX Design a s architektem Peterem Ippolitem a jeho mezinárodně uznávaným designovým studiem Ippolito Fleitz Group vytváří nyní hansgrohe nové standardy, a v návaznosti na ně dokonale sladěné, interaktivní koupelnové prostředí, které se řídí podle vašeho stylu, vašich snů a vašich potřeb. Každá koupelna je totiž stejně jedinečná jako osobnost, pro kterou je vytvořená. 

Baterie Tecturis

Nové výrobky hansgrohe: baterie Tecturis, zaoblené a hranaté.

V podobě modelů Tecturis S a E vytvořila značka hansgrohe dvě řady, které svým minimalistickým vzhledem podtrhují estetiku a funkční krásu vody. Kulaté jako soustředné kruhy na vodě, nebo přímočaré jako nepřetržitý vodní proud. Pro každý styl vybavení koupelny a designové preference máme vhodný výběr. Zažijte vodu v novém designu.

Sprchová hadice Designflex

Nové výrobky hansgrohe: barevná sprchová hadice Designflex.

Dodejte své koupelně díky velmi estetické sprchové hadici vzhled moderního spa komplexu. Model Designflex je krásně lehký, jeho povrch podobný textilu je na omak hřejivý a je kompatibilní se všemi běžnými ručními sprchami. Příze se vyrábí z recyklovaných PET lahví a dokonale doplňuje všechny barvy hansgrohe FinishPlus, např. kartáčovaný bronz, matnou černou nebo matnou bílou.

Nové výrobky hansgrohe 2023

Pojďte se podívat, jaké jsou nové výrobky, nápady a řešení hansgrohe, s jejichž pomocí vdechnete život svým snům o koupelně. Brožuru si můžete pohodlně prolistovat na monitoru nebo si ji stáhnout a prohlédnout později.

cz_hg_novelties_brochure_2023

Sprchové žlaby RainDrain

Nové výrobky hansgrohe: sprchové žlábky RainDrain.

Chtěli byste mít sprchu v úrovni podlahy, která se bude dokonale hodit k vaší celostně koncipované wellness oáze? Díky řadě kvalitních sprchových odtoků, které vám přinesou maximální komfort a jednolitý design, zkompletuje hansgrohe vaši koupelnu snů. Jejich povrchová úprava je barevně sladěná s naším sortimentem. Zažijte dokonalost pro sprchu i pro oko!

 

Doplňky značky hansgrohe

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.