XtraStoris Individual s rámem v provedení leštěný vzhled zlata.

XtraStoris

Stavíte nebo renovujete svoji koupelnu snů? Měla by být nejspíše stejně moderní jako celá architektonická koncepce vašeho domu. Pokud hledáte vkusné a praktické úložné řešení pro všechny své koupelnové potřeby, které podtrhne celkové kvalitní vyznění koupelny, věnujte pozornost stěnovým výklenkům XtraStoris od hansgrohe, které vám pomohou zrealizovat koncepci vaší osobní wellness koupelny.Shlédnout produkty

XtraStoris: design, kterému nechybí užitná hodnota

Systém XtraStoris využívá volný prostor v instalační stěně jako vodotěsný stěnový výklenek. Na výběr jsou různé rozměry. Od 30 x 15 cm do 30 x 90 cm (výška x šířka).  Vodorovnou a svislou instalaci do konstrukce předsazené stěny či do zděné stěny pak přenechte profesionálům v oblasti sanity.

Integrovaná úložná řešení pro volnost pohybu

Vybraný korpus z nerezové oceli se v závislosti na konkrétním sortimentu výrobků dá použít bez rámu nebo s rámem a zasadit v jedné rovině se stěnou či tak, aby ze stěny vyčníval. Tento integrovaný úložný prostor v povrchových úpravách jako je vzhledu nerezové oceli, matná černá a matná bílá vám poskytne velkou volnost pohybu. 

Snadná individualizace

U XtraStoris můžete vybírat z různých možností, s jejichž pomocí si můžete okolí sprchy uspořádat naprosto individuálně a také ji stylově přizpůsobit ostatnímu vybavení koupelny.

  • U XtraStoris Individual s designovým rámem můžete vybírat ze šesti barev rámu. Výběr se hodí ke sprchám a bateriím hansgrohe v povrchových úpravách FinishPlus, abyste docílili jednotného designu.
  • XtraStoris Minimalistic, bez rámu: sprchový výklenek může být nainstalován v jedné rovině s obklady či jiným designem stěny, nebo z ní vyčnívat. Milovníci designu tuto možnost využijí k vytvoření osobitých akcentů v koupelně.
  • XtraStoris Original: korpus a rám do sebe plynule přecházejí. 

Jednotný design koupelny v harmonických barvách

Barevný design sortimentů výrobků XtraStoris se dokonale hodí ke sprchám a bateriím hansgrohe v povrchových úpravách FinishPlus. Tytéž exkluzivní barevné úpravy pak umožňují kombinovat stěnové výklenky i se sprchovými žlaby RainDrain v úrovni podlahy.

Třídit podle
23  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.