Zde naleznete náhradní díly pro sprchu, vodovodní kohoutky a vanu.
Online katalog náhradních dílů

Správný náhradní díl pro váš výrobek hansgrohe

Výrobky hansgrohe jsou velmi kvalitní a jsou koncipovány pro dlouhodobé používání. Pokud v průběhu let přece jen dojde k opotřebení, naleznete zde vhodné náhradní díly - pochopitelně originál hansgrohe. Díly pro sprchy, baterie nebo odtok (aktuální či starší) jsme přehledně shrnuli v naší databázi náhradních dílů.

Rychlé vyhledání náhradního dílu pro baterii hansgrohe.
Praktický online katalog náhradních dílů od hansgrohe Vám při rychlém vyhledání náhradního dílu pomůže detailními přehledy součástí.

Výrobky hansgrohe: snadné vyhledání náhradních dílů a technických informací

Chcete vědět, je-li některý díl dostupný nebo máte otázku týkající se výrobku do koupelny včetně způsobu jeho fungování? Rozsáhlý online katalog náhradních dílů od hansgrohe Vám nabízí vše přehledně.

V naší online databázi náhradních dílů naleznete všechny technické detaily produktů, technické výkresy a informace o náhradních díle všech řad výrobků hansgrohe. Podrobné montážní výkresy Vám přesně ukáží, jak k sobě jednotlivé součásti patří, aby vše spolehlivě fungovalo i po výměně.

Navíc zde naleznete servisní pokyny, montážní a servisní videa: to vše Vám pomůže při výměně vadného dílu. V některých případech budete potřebovat montážní pomůcky (např. nářadí nebo "O" kroužky), ty naleznete v rubrice „Specialparts“. Aby Vaše výrobky hansgrohe zůstaly dlouho funkční, naleznete v našem katalogu náhradních dílů také příslušný návod k údržbě.

Nahlédněte do vnitřních částí výrobků online

Náš katalog náhradních dílů je praktický zdroj, který obsahuje jak aktuální, tak i staré výrobky do koupelny. Pro všechny jsou k dispozici datové listy s náhradními díly a čísly výrobku v podobě PDF souboru. To je přehledné a usnadní to Vaši objednávku u specializovaného prodejce.

Výkresy, technické informace, servisní součásti a mnoho dalšího ostatně naleznete i v naší části věnované všem výrobkům. Stačí kliknout
u výrobku, který Vás zajímá, na záložku „Instalace“ a „Příslušenství a náhradní díly“.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.