Rádce na téma horní sprchy a spol.
Komplexní podpora a informace

Servis ve značkové kvalitě

My u hansgrohe chceme, abyste byli dobře informováni. Zde naleznete důležité informace o našich výrobcích, například o čištění nebo záruce. A nabízíme Vám i zábavu: v brožurách a aplikacích objevujte celou rozmanitost našich výrobků, a to i interaktivně. V showroomu hansgrohe nebo na veletrzích si můžete vše vyzkoušet na vlastní kůži. Přejeme hodně zábavy při objevování!

hansgrohe po Vašem boku

Jsme tu pro vás: U hansgrohe Vám odborníci poradí osobně a postarají se o to, co potřebujete - ať jsou to otázky na konkrétní výrobek nebo další informace. Experti na sanitu pomohou i při komplexních technických problémech. Kontaktní osoby jsou zkušení profesionálové v oblasti aplikované techniky a v našich prvotřídních výrobcích se skvěle vyznají. Kontaktujte nás!

Na cestě ke koupelně plné pohody Vás nenecháme samotné

Zažijte hansgrohe live: využijte naši nabídku inspirací a informací a otestujte výrobky, které jste si vybrali, pohodlně v hlavním sídle hansgrohe ve Schwarzwaldu nebo na výstavách specializovaných prodejců, kteří s hansgrohe sází na nejvyšší kvalitu. 

Ale také můžete v klidu listovat produktovým světem hansgrohe obsaženým v našich brožurách a prospektech. Zajímá Vás přitom záruka? Všechny údaje o záruce výrobce, kterou poskytuje hansgrohe, naleznete na našich internetových stránkách. Možná se Vám budou líbit také naše aplikace a mobilní služby, které Vám zde podrobně představíme. 

Rádi Vás přivítáme na některém z veletrhů, na nichž se hansgrohe prezentuje se svými kontaktními osobami - možná již brzy ve Vašem regionu.

Nebo hledáte určitý detail týkající se některého z našich produktů, údaj o rozměrech nebo užitečnou informaci o instalaci? Katalog náhradních dílů je opravdovým pramenem informací.

Chcete vědět ještě více? Je možné, že vhodnou odpověď naleznete již v našich servisních FAQ, seznamu „často kladených otázek“ (Frequently Asked Questions). 

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.