hansgrohe ComfortZone ve třech různých variantách.
468 Výsledky
Designový partner hansgrohe

Phoenix - továrna na nápady

Phoenix Design již 30 let určuje tvář značky hansgrohe. Toto studio totiž exkluzivně navrhuje veškerý sortiment sprch a baterií této prémiové značky.

hansgrohe ComfortZone

Více prostoru u umyvadla

hansgrohe vyrábí baterie v různých výškách. Takto si vyberete vhodnou baterii k Vašemu umyvadlu. Pro více komfortu, větší flexibilitu a radost z používání.

Takto najdete vhodné baterie

Koupelnové baterie hansgrohe - od moderních po klasické

Čerpejte z nepřeberných možností. S koupelnovými bateriemi hansgrohe můžete vybírat nejen z oceněného designu. Profitujete také z výrobků, které splňují nejvyšší nároky na kvalitu a komfort obsluhy.

Všechny naše baterie navrhlo renomované designové studio Phoenix Design a obdržely celou řadu ocenění.
Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv design: Vaše koupelna bude vyzařovat harmonii a soulad. Neboť kromě umyvadlových baterií nabízíme také vhodné bidetové, sprchové, vanové baterie a vhodné příslušenství.

Najděte si Váš oblíbený styl

Jste moderní typ, upřednostňujete jasné linie, střídmost a nadčasový design v koupelně? Pak je pro Vás styl Modern přesně tím pravým. Tyto řady se jmenují Metropol, Metris, Talis, Focus, Novus nebo Logis. Hledáte něco mimořádného, uměleckého? Pak bychom Vám rádi představili řadu PuraVida. Svým skulpturálním tvaroslovím a plynulými oblinami je tato řada součástí stylu Avantgarde. Nebo dáváte přednost klasice - což znamená stylovou oblost či jemné zlaté akcenty? Pak se nechejte inspirovat našimi řadami stylu Classic: Metropol Classic, Metris Classic nebo Logis Classic.
Zde se seznámíte s rozmanitostí všech řad hansgrohe.

Technologie, které přesvědčí: Poznejte rozdíl u hansgrohe

K jednotlivým typům baterií jsme vyvinuli inteligentní technologie, díky kterým budou Vaše zážitky s vodou ještě krásnější. Například inovativní technologie jako EcoSmart, Select, AirPower a QuickClean. Oceníte, že EcoSmart trvale sníží Vaši spotřebu vody a energie. Nebo že s technologií Select můžete vodu pohodlně ovládat stiskem tlačítka. Objevte, jak AirPower vodu v pravém slova smyslu promíchá nebo jak snadno můžete s technologií QuickClean odstranit vodní kámen.
Zejména u umyvadlových baterií budete profitovat z hansgrohe ComfortZone. Díky ní budete mít více prostoru mezi výtokem a umyvadlem. Seznámit byste se měli i s funkcí CoolStart. Díky ní automaticky šetříte teplou vodu, která teče jen tehdy, kdy ji opravdu potřebujete.

Rozhodněte se pro kvalitní práci

Užívejte si pohledu na vysoce kvalitní povrchy jako je chrom nebo bílá/chrom. Spolehněte se na tiché a plynule ovladatelné keramické kartuše hansgrohe i na flexibilní přívodní hadice, které ochrání před škodami způsobenými vodou. Více ochrany, více pohodlí, více radosti: hansgrohe.
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.