Kuchyňská baterie pro filtraci a mineralizaci vody

Žena pouští u dřezu vodu z baterie Aqittura M91.
Úprava vody a mineralizace

Aqittura M91 FilterSystem: upravená pitná voda pro každého

Upravená pitná voda z kohoutku – během chvilky! Exkluzívní kuchyňská baterie Aqittura M91 FilterSystem vám v každé dávce dodá filtrovanou a optimalizovanou vodu. Sami se rozhodnete, jak si ji vychutnáte – technologie MINTEC® obohatí podle vašeho přání vodu z vodovodu cennými minerály a sníží obsah organických škodlivin. Aqittura M91 dodá vaší vodě chuť – a vám pocit větší pohody.

Aqittura M91 FilterSystem pro každodenní pohodu

Dřez jako centrum kuchyně.
Stylový oblouk baterie Aqittura FilterSystem 210 se velmi harmonicky začlení do kuchyňských ostrůvků.

Vychutnejte si blahodárnou rovnováhu mezi chutí a vyváženým obsahem minerálů. S pomocí baterie Aqittura M91 FilterSystem optimalizujete vodu z vodovodu, a to během chvilky. Tento všestranný filtrační systém poskytuje řešení pro příliš tvrdou vodu (vysoký obsah vápníku) nebo naopak pro příliš měkkou vodu, která má nedostatek vápníku a hořčíku. Správné dávkování minerálních látek se postará o vaše zdraví a pohodu. 

Multifunkční kuchyňská baterie hansgrohe spouští upravenou vodu pomocí tlačítka na výtoku baterie. Kromě inovativních technologií nabízí baterie Aqittura M91 FilterSystem i výjimečný vzhled. Tato kuchyňská baterie je k dostání ve dvou designových variantách, se stylovým obloukem nebo s lineárním designem. Vybírat můžete vždy mezi třemi barevnými povrchy: matně černým, chromovým nebo vzhledem nerezové oceli.

Minerály jsou základem pro zdravý životní styl

Žena pije vodu ze sklenice u psacího stolu.
Kuchyňská novinka hansgrohe přináší lahodnou vodu pro každou chuť – filtrovanou a upravenou. Filtrační a mineralizační technologie MINTEC® optimalizuje vodu zcela podle vašeho přání.

Jistě dobře víte, že určité minerály v naší pitné vodě jsou nepostradatelnými stavebními kameny pro celkové zdraví. Naše tělo je potřebuje pro celou řadu funkcí, například pro pružné svaly, strukturu kostí a nervový systém. Optimalizujte svou osobní rovnováhu v pitném režimu pomocí zdravých minerálních solí hořčíku, vápníku, draslíku a sodíku. Vyberte si mezi filtry hansgrohe:

  • Harmony obsahuje hořčík a draslík a vylepšuje chuť vody bez ohledu na její tvrdost.
  • Life je optimální k vyrovnání nízkého obsahu vápníku v oblastech s velmi měkkou vodou. Pitnou vodu navíc obohacuje o hořčík a draslík.
  • Sport je mineralizační filtr pro vyrovnání obsahu minerálů, které sportovci a milovníci fitness ztrácí při pocení. Patří k nim hořčík, draslík a sodík.

Minerály pocházejí z evropského solného kamene a jejich obsah je při dávkování pečlivě sladěný (filtrační a mineralizační technologie MINTEC®). Všechny filtry navíc obsahují také aktivní uhlí. Můžete si tak bezstarostně vychutnávat vodu z vodovodu a optimalizovat obsah minerálů v organismu.

K dostání jsou i další filtry např. s aktivním uhlím a iontovým výměníkem. Zajišťují vylepšenou kvalitu vody a v případě potřeby snižují obsah vápníku.

 Žena instaluje filtrační kartuši do skříňky pod dřezem.
Filtr je prostorově úsporný a je umístěn ve spodní skříňce. Připojení a výměna kartuší je velmi snadná.

Aqittura M91 – snadná výměna filtrů

U prémiového řešení Aqittura M91 FilterSystem pro vaši lahodnou vodu budete mít výměnnou filtrační kartuši vždy rychle po ruce. Filtrační a mineralizační kartuše se dají vyměnit ve skříňce pod dřezem během chvilky.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.