Pár v nejlepších letech ve své osobní koupelně snů hansgrohe.
Inspirativní příklady interiérů

Vdechněte život svým snům o koupelně!

hansgrohe vytváří nové standardy v koupelně, a to ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem, studiem PHOENIX Design. Na následujících vzorových interiérech vám ukážeme harmonickou souhru sprch, baterií, nábytku, keramických výrobků, zrcadel a doplňků. Seznamte se
s vaší novou koupelnou snů a využijte mnoha výhod, plynoucích z toho, že si vše pořídíte od jednoho dodavatele.

Vše od jednoho dodavatele: celostní řešení pro vaši koupelnu

Pro s ničím nesrovnatelné zážitky s vodou u hansgrohe neuvažujeme jen v rozměrech jednotlivých výrobků, ale proměňujeme dílčí prvky v celostní koupelnové zážitky, které – kromě inspirativních nápadů, baterií, sprch a doplňků – nabízejí také nábytek, keramické výrobky a zrcadla. Vytváříme tak dokonale sladěné, interaktivní prostředí pro váš osobní vkus. Přitom přinášíme novou definici komfortu, ignorujeme aspekty zbytečně vnucované tradicí a vdechujeme život designovým snům.

Nově objevená místa pohody

Naše zcela nově pojaté koupelny snů jsou stylovými místy plnými emocí a krásných okamžiků. Nejoblíbenější prostory, ve kterých se cítíte uvolnění a šťastní, ve kterých můžete vnímat a vychutnávat si vodu všemi smysly. Každá koupelna snů je jedinečná. Jak by měla vypadat ta vaše? Jaké pocity by měla vyvolávat?

Nově prožívané nadšení

Pomocí následujících celostních návrhů by vás značka hansgrohe chtěla inspirovat, abyste na tyto otázky našli svoji odpověď. Vaše vlastní koupelna snů se bude vždy řídit podle vašeho stylu a vašich potřeb, vaší životní situace a prostorových podmínek vašeho domova. Můžete si ji sestavit individuálně tak, aby splňovala právě vaše přání.

Uvažujte o své koupelně nově!

Individuální řešení koupelen snů 2024

Od promyšleně navrženého doplňku až po celostní wellness ráj s jednotnými tvary: s hansgrohe si zrealizujete koupelnu svých snů. Zjistěte, jak můžete inovativně pojmout svůj sprchový kout, umyvadlovou sestavu nebo WC. Náš nový koupelnový sortiment zahrnuje:

  • Designové sprchy, které šetří vodu a energii a kompletně vás rozmazlí – s barevně sladěnými sprchovými tyčemi, sprchovými žlaby a sprchovými poličkami 
  • Spolehlivé termostaty, které vyrovnávají výkyvy množství vody a teploty
  • Pohodlná umyvadlová řešení v různých tvarech a velikostech 
  • Úsporné baterie, které se výborně hodí k umyvadlu
  • Stylový koupelnový nábytek se spoustou úložného prostoru
  • LED zrcadla v nových designech a s různými barvami rámu
  • Toalety s krásným tvarem, které ladí s keramickými výrobky vaší umyvadlové sestavy
  • a další výrobky

 

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.