Online nástroj pro perfektní styl

S těmito koupelnovými inspiracemi naleznete Vaši koupelnu snů

Renovujete nebo sníte o úplně nové koupelně? Máte již nápady, ale potěšilo by Vás profesionální poradenství v otázkách stylu? V tom případě si s námi projděte možnosti. Stylový rádce od hansgrohe Vám pomůže, abyste objevili správný styl pro Vaši koupelnu. Barvy, tvary, materiály: v těchto sladěných stylech je vše v harmonii. Co se hodí k Vám a Vašemu domovu?

Objevujte koupelny snů

Koncert na přání - zařízení koupelny

Objevujte zde: inspirace a styly pro zařízení koupelny

Možnosti zařízení koupelny jsou nekonečné. Společnost hansgrohe Vám ráda pomůže, abyste našli optimální řešení. Takové, které se hodí k interiéru Vašeho domova. Takové, které podtrhuje Vaši jedinečnost. Vyhledávač koupelny snů je plánovací nástroj přinášející inspiraci. Pomůže Vám najít styl a naplánovat koupelnu.

Hravý online nástroj plný koupelen snů

Pokukujete po wellness oáze plné světla, která bude odpočinkovou zónou lákající k relaxaci? Milujete skandinávský styl, který do Vašeho domova přinese rustikálnost severských krajin? Nebo přece jen spíše puristickou eleganci - jako nedávno v hotelu? Ne. Vlastně se nejlépe cítíte v orientálně hravé relaxační lázni. Správně vybrat bývá těžké...

Nastává čas seznámit se s Vaší koupelnou snů a cíleně plánovat

Jak to funguje: Dvě fotografie, které zde vidíte, ukazují každá jiný styl. Klikněte spontánně na ten motiv, který se Vám líbí víc („neobvyklá“ nebo „puristická“?). Udělejte to několikrát za sebou. Postupně tak omezíte Váš výběr. Nakonec Vám představíme koupelny, které by se Vám mohly líbit. Hrajte si prostě tak dlouho, dokud neobjevíte Vaši koupelnu snů.

Líbí se Vám sprcha nebo baterie na fotografiích? V koupelnách snů naleznete informace o výrobcích od hansgrohe, které jsou na nich vyobrazeny. Ty můžete označit jako „líbí se mi“ a dát si je na seznam. S tímto seznamem a informacemi budete perfektně vybaveni na návštěvu u specializovaného prodejce.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.