Vysoce kvalitní baterie a sprchové hlavice.

Koupelnové produkty

Třídit podle
1 573  Výsledky
Pro nejkrásnější okamžiky v koupelně

Výrobky značky hansgrohe nabízí více v oblasti designu, funkce a pohodlí

Koupelna je výrazem kvality života, místem odpočinku a osobního rozvoje. Výrobky hansgrohe určené pro koupelnu toto místo klidu zkrášlí a promění jej ve stylovou oázu pohody. Nadčasový exkluzivní design, nejvyšší kvalita a inovativní technika jsou zárukou mimořádného pohodlí a té nejlepší funkčnosti - a to po celá desetiletí. Zažijte svoji radost z vody!

Kvalita „Made by hansgrohe“ - se zárukou výrobce

Náš sortiment výrobků pro koupelny zahrnuje sprchy, baterie, termostaty, doplňky a odtokové systémy. Od roku 1901 je „Made by hansgrohe“ receptem na úspěch. Do dnešního dne vyvíjíme všechny naše výrobky v Německu a dosahujeme tak nejvyšší kvalitu tvaru i funkce. Používáme výhradně prvotřídní materiály vhodné pro pitnou vodu, které jsou odzkoušeny dlouhodobými testy. Naše předpisy týkající se bezpečnosti výrobků většinou převyšují běžné standardy v oboru. Proto zákazníkům nabízíme pětiletou záruku výrobce* (viz sekce Záruka) na všechny naše výrobky.

Nejlepší design v sanitární oblasti

hansgrohe patří mezi přední inovátory v oboru. Již více než 30 let určuje studio Phoenix Design typický obraz této prémiové značky. Toto mezinárodně úspěšné studio exkluzivně navrhuje veškerý sortiment sprch a baterií, z něhož velká část byla oceněna renomovanými designovými cenami. Jsme přesvědčeni, že excelentní design přetrvá rychle se měnící trendy. Díky tomu budete mít radost z našich výrobků po desetiletí.

Inovativní technologie pro více kvality života v koupelně

Vývoj u hansgrohe směřuje „od člověka k výrobku“ - a nikoliv obráceně. Díky pečlivému průzkumu a kreativním myšlenkám přinášíme na trh stále další novinky. Ty nejen skvěle vypadají, ale jsou také vybaveny pokrokovými technologiemi. Zaměřujeme se na pohodlné ovládání, jednoduchost, efektivitu a kvalitu života. Při sprchování si díky Select vybíráte zdroj vody nebo druh proudu jednoduše tlačítkem. AirPower je sprchová technologie, která s pomocí vzduchu vytváří měkké kapky. EcoSmart sníží spotřebu vody díky omezení průtoku až o 60 procent. S QuickClean, funkcí umožňující rychle odstranění vodního kamene, stačí vodní kámen jednoduše odrhnout prsty. Pro Vás to vše znamená jedno - více potěšení při používání vody.

Trvalá snaha o kvalitu a ochranu životního prostředí

S hansgrohe se rozhodnete pro dlouholetou kvalitu z ekologicky odpovědné výroby. Veškeré naše jednání podřizujeme měřítkům udržitelnosti a ochrany životního prostředí a klimatu. Pro snížení emisí CO2 používáme v naší výrobě obnovitelné zdroje energií, efektivní systémy recyklace a rekuperace tepla.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.