Toaleta hansgrohe EluPura Q s designem SoftCube.

EluPura

Toaleta je rozhodující součástí při navrhování vaší individuální koupelny snů. Bezokrajové toalety EluPura se díky univerzálním tvarům dokonale začlení do stylu vaší koupelny. Jsou k dostání ve dvou designových variantách – kulaté a SoftCube. Díky optimalizované vnitřní geometrii využívá EluPura vodu mimořádně efektivně (nutná vhodná splachovací nádrž), a pomáhá tak šetřit zdroje. Shlédnout produkty

WC EluPura – dvě řady s krásnými tvary a snadnou údržbou

WC EluPura Q se harmonicky začlení do designu koupelny
Toalety hansgrohe EluPura jsou k dostání ve dvou designových variantách, které se stylově začlení do designu každé koupelny. Kulatá varianta i provedení SoftCube jako zde na obrázku promění koupelnu v na pohled krásnější místo.

Toalety EluPura jsou vám k dispozici ve dvou variantách. Obě mají univerzální design, který lze harmonicky kombinovat s výrobky hansgrohe ve vaší koupelně. Rozhodněte se zcela podle svého stylu zařízení a preferencí:

  • bezokrajová toaleta EluPura s kulatým nebo SoftCube designem
  • Toaleta EluPura S s kulatým designem a inovativní splachovací technologií AquaHelix Flush

Bezokrajová hygiena, snadné čištění a efektivita

EluPura S s kulatým designem v harmonické kombinaci.
EluPura S s kulatým designem a zaoblenými rohy se výborně hodí k novým umyvadlům a nábytku řady hansgrohe Xelu Q.

Modely EluPura jsou stylovým a mimořádně komfortním doplněním vaší koupelny. Toalety jsou přitom zkonstruovány tak, aby je bylo možné jednoduše a efektivně čistit. Všechny varianty výrobku disponují optimalizovanou vnitřní geometrií, která umožňuje vynikající výsledek splachování při spotřebě vody pouhé 4,5 l na jedno spláchnutí (nutná vhodná splachovací nádrž). Toalety EluPura se vyrábí z trvanlivé sanitární keramiky. Na přání mohou být vybaveny pohodlným pomalu sklápěným uzávěrem a funkcí pro rychlou demontáž prkénka a jeho poklopu. Rychlá demontáž pak usnadňuje následné čištění. 

Toalety EluPura s technologií AquaHelix Flush – komplexní pohodlí

Toaleta EluPura S s technologií AquaHelix Flush v koupelně pro hosty
Univerzální tvary EluPura dodají svěží, moderní a nadčasový vzhled nejen koupelně a WC pro hosty.

Také toaleta EluPura S se splachovací technologií AquaHelix Flush od hansgrohe dokáže s pouhými 4,5 l vody na jedno spláchnutí docílit vynikajících výsledků splachování (nutná vhodná splachovací nádrž). Postará se o to speciální technologie vodního víru a optimalizovaná vnitřní geometrie toaletní mísy. Tyto inovativní toalety jsou k dostání s kulatým designem EluPura S.

Výběr ze dvou glazur

  • SmartClean odpuzuje nečistoty a usnadňuje čištění
  • HygieneEffect působí efektivně proti množení bakterií (bakterie způsobující koliku a salmonely) na vaší toaletě EluPura

Výroba nábytku a keramiky

Třídit podle
19  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.