Vernis 

Designové baterie s odpovídajícími sprchami

Vernis: Kvalita a dvojí nadčasový design

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete stávající a hledáte nadčasovou, moderní kategorii vodovodních baterií? Určitě oceníte kvalitu a značkovou kvalitu za atraktivní cenu. U Vernis najdete dvě designové varianty, které se hodí do každé koupelny a odrážejí váš osobní styl.

Jemné kontury nebo geometrie - rozhodnutí je na vás

Vernis Blend je moderní, elegantní design s plynulými tvary. Zkombinujte zaoblený design baterií Vernis Blend s odpovídající řadou sprch.

Vernis Shape je geometrický design pro nápadné, efektivní prostředí koupelny. Jeho přesné hrany a pravoúhlé tvary se perfektně kombinují s řadou sprch v odpovídajícím designu.

Stylový povrch FinishPlus v matné černé zvyšuje osobní svobodu designu pro výběr z řad Vernis Blend a Vernis Shape.

Konzistentní design díky Vernis

Série je k dispozici v obou provedeních pro vybavení celé koupelny. Pro umyvadlo je páková baterie k dostání v těchto výškách ComfortZone: 70, 100, 190 a 210 mm. K dispozici je také tříotvorová varianta s vysokým výtokem (výška 210 mm) a varianta dvouotvorové podomítkové baterie.

Pro kombinaci na vaně a ve sprše nabízí Vernis výběr sprchových a vanových baterií ve variantách nástěnných nebo podomítkových vč. odpovídajícího vanového výtoku. Kromě toho jsou k dispozici dvouotvorové a čtyřotvorové vanové baterie pro obložení vany.

Vernis zajišťuje pohodlí ve sprše s řadou hlavových a ručních sprch a výběrem ze sprchových systémů - showerpipe - obsahující termostat nebo bez něj.

Vytvořte si harmonicky sladěnou koupelnu i s našimi koupelnovými doplňky, které jsou k dispozici v chromu nebo v barvě FinishPlus, matné černé.

Třídit podle
120  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.