Designová baterie hansgrohe je navrhována.
Mezinárodní ocenění

Oceněný design pro koupelnu a kuchyni

Výrobky prémiové značky hansgrohe jsou nadčasové, krásné a vysoce funkční: důkazem toho je bezpočet ocenění za design a kvalitu. Ceny, které skupina Hansgrohe každoročně získává od mezinárodních odborných porot, zajišťují její designové prvenství v sanitárním sektoru. Za historií úspěchu stojí také dlouholetá spolupráce se studiem Phoenix Design.

Vývoj výrobků u hansgrohe vychází z Vašich potřeb - z přání většího požitku při sprchování a koupání i více pohodlí v kuchyni. Design baterií
a sprch
proto není u hansgrohe samoúčelný: s našimi moderními a současně nadčasovými značkovými výrobky si vytvoříte Vaši osobní wellness koupelnu a usnadníte si práci v kuchyni. Nejvyšší kvalita a design, který přetrvá rychle se střídající módní trendy, jsou základem našich produktových inovací.

Proto úzce spolupracujeme s designéry s mezinárodním renomé a společně vyvíjíme výrobky, u nichž se estetika a funkčnost spojují v jeden celek. Phoenix Design již 30 let určuje tvář značky hansgrohe. Tito kreativci ze Stuttgartu totiž exkluzivně navrhují veškerý sortiment sprch a baterií kvalitní značky ze Schwarzwaldu. Phoenix Design a hansgrohe společně pracují na inteligentní souhře designu, funkce a pohodlí, zkrátka: na uživatelské přívětivosti. Studio Phoenix Design navrhlo během těchto desetiletí všechny klíčové výrobky pro značku hansgrohe. Výrobky, které mají vizuálně i technicky dlouhou životnost. Na internetových stránkách skupiny Hansgrohe se můžete seznámit s dalšími tématy věnovanými dobrému designu koupelen.

Skupina Hansgrohe je lídrem v oblasti designu a inovací v sektoru koupelen

Design work at hansgrohe.

Koncern Hansgrohe již získal přes 600 ocenění z 50 mezinárodních designových soutěží.  Mezi nimi je iF DESIGN AWARD, celosvětově uznávané ocenění za výjimečný design. V roce 2021 tuto cenu získalo nejméně 17 koupelnových produktů a řad prémiové značky hansgrohe. iF GOLD AWARD je nejvýznamnější cenou udělovanou Mezinárodním fórem designu. V roce 2020 získaly „zlato“ inovativní sprchové systémy RainTunes.

Ocenění nezávislými porotami

Nahlédněte k přehledu našich mezinárodních ocenění za design.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.