Designová baterie hansgrohe je navrhována.
Mezinárodní ocenění

Oceněný design pro koupelnu a kuchyni

Výrobky prémiové značky hansgrohe jsou nadčasové, krásné a vysoce funkční: důkazem toho je bezpočet ocenění za design a kvalitu. Ceny, které skupina Hansgrohe každoročně získává od mezinárodních odborných porot, zajišťují její designové prvenství v sanitárním sektoru. Za historií úspěchu stojí také dlouholetá spolupráce se studiem Phoenix Design.

Vývoj výrobků u hansgrohe vychází z Vašich potřeb - z přání většího požitku při sprchování a koupání i více pohodlí v kuchyni. Design baterií
a sprch
proto není u hansgrohe samoúčelný: s našimi moderními a současně nadčasovými značkovými výrobky si vytvoříte Vaši osobní wellness koupelnu a usnadníte si práci v kuchyni. Nejvyšší kvalita a design, který přetrvá rychle se střídající módní trendy, jsou základem našich produktových inovací.

Proto úzce spolupracujeme s designéry s mezinárodním renomé a společně vyvíjíme výrobky, u nichž se estetika a funkčnost spojují v jeden celek. Phoenix Design již 30 let určuje tvář značky hansgrohe. Tito kreativci ze Stuttgartu totiž exkluzivně navrhují veškerý sortiment sprch a baterií kvalitní značky ze Schwarzwaldu. Phoenix Design a hansgrohe společně pracují na inteligentní souhře designu, funkce a pohodlí, zkrátka: na uživatelské přívětivosti. Studio Phoenix Design navrhlo během těchto desetiletí všechny klíčové výrobky pro značku hansgrohe. Výrobky, které mají vizuálně i technicky dlouhou životnost. Na internetových stránkách skupiny Hansgrohe se můžete seznámit s dalšími tématy věnovanými dobrému designu koupelen.

Skupina Hansgrohe je lídrem v oblasti designu a inovací v sektoru koupelen

iF Design Index med Hansgrohe i topp 10
Aktuální index International Forum Design: Skupina Hansgrohe je uvedena mezi Top 3 firmami v iF kategorii "INDUSTRY: Bath".

Skupina Hansgrohe dostává mnoho ocenění v různých kategoriích a od mezinárodních porot. Záplava ocenění podtrhuje snahu o maximální kvalitu a firma je díky tomu globálním průkopníkem v oblasti designu.

Top umístění v iF WORLD DESIGN INDEX


V iF WORLD DESIGN INDEX 2014 – 2018 společnosti International Forum Design (iF) se skupina Hansgrohe umístila na předních příčkách.
  • Nachází se mezi Top 3 firmami uvedenými v iF kategorii "INDUSTRY: Bath" (Průmysl: Koupelna).
  • Mezi 1.365 německými firmami se nachází mezi Top 10 firmami uvedenými v iF kategorii "COUNTRIES: Germany (Země: Německo).
  • V celosvětovém měřítku je uvedena mezi Top 25 v iF kategorii "COMPANIES" (Firmy) – mezi více než 4 000 firem. 
Devět výrobků značek hansgrohe a AXOR bylo vyznamenáno cenou iF DESIGN AWARD v roce 2018.
Oceněna nezávislými porotami

Nahlédněte na výběr našich mezinárodních ocenění za design.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna: