Náhradní díly pro Váš kuchyňskou baterii.
Online katalog náhradních dílů

Správný náhradní díl pro Vaši kuchyňskou baterii nebo dřez

Kuchyňské výrobky hansgrohe jsou velmi kvalitní a jsou vytvořeny pro dlouhodobé používání. Pokud v průběhu let přece jen dojde k opotřebení, naleznete zde vhodné náhradní díly - pochopitelně originál hansgrohe. Náhradní díly pro dřezové kombinace nebo kuchyňské baterie (aktuální či starší) jsme přehledně shrnuli v naší databázi náhradních dílů.

Rychlé vyhledání návodu na montáž kuchyňských výrobků.
Praktický online katalog náhradních dílů od hansgrohe Vám například na základě montážních návodů ukáže, jaké má výrobek rozměry.

Výrobky hansgrohe: snadné vyhledání náhradních dílů a technických detailů

Chcete vědět, je-li některý díl dostupný nebo máte otázku týkající se výrobku do kuchyně včetně způsobu jeho fungování? Rozsáhlý online katalog náhradních dílů od hansgrohe Vám nabízí vše přehledně.

V naší online databázi náhradních dílů naleznete všechny technické detaily produktů, technické výkresy a informace o náhradních dílech všech řad výrobků hansgrohe. Podrobné montážní výkresy Vám přesně ukáží, jak k sobě jednotlivé součásti patří, aby vše spolehlivě fungovalo i po výměně.

Navíc zde naleznete servisní pokyny, montážní a servisní videa. To vše Vám pomůže při výměně vadného dílu. V některých případech budete potřebovat pomůcky: nářadí naleznete například v rubrice „Speciální díly“. Aby Vaše výrobky hansgrohe zůstaly dlouho krásné a funkční, naleznete v našem katalogu náhradních dílů také příslušný návod k údržbě.

Nahlédněte do vnitřních částí výrobků online

Náš katalog náhradních dílů je praktický zdroj, který obsahuje jak aktuální, tak i staré výrobky do kuchyně. Pro všechny jsou k dispozici datové listy s náhradními díly a čísly výrobku v podobě PDF souboru. To je přehledné a usnadní to Vaši objednávku u specializovaného prodejce.

Výkresy, technické informace, servisní součásti a mnoho dalšího ostatně naleznete i v naší části věnované výrobkům. U výrobku, který Vás zajímá, stačí kliknout na záložku „Instalace“ a „Příslušenství a náhradní díly“.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.