Sportovní sponzoring značky hansgrohe.
BORA – hansgrohe

Denní dávka energie

Vášeň pro vodu je základem naší angažovanosti ve sportu. Voda jako elixír života a sportovní výkony k sobě ostatně patří - stejně jako hansgrohe k nejkrásnějším chvílím s vodou. Cyklistika je inovativní, dynamická a umí nadchnout davy, stejně jako naše výrobky v koupelně
a kuchyni. Proto je hansgrohe oficiálním hlavním sponzorem prvotřídního cyklotýmu BORA-hansgrohe.

Chlapci jdou každý den na své hranice, zvládají déšť a horko, budí nadšení svou výdrží a dynamikou ve tomto nanejvýš náročném povolání. Voda k tomu jako každodenní dávka energie patří: hansgrohe tak pomáhá soustředit se na další výzvu a nabízí po namáhavém dni uvolnění ve sprše. Motivace a odměny, v podobě osvěžujícího elixíru života, si špičkoví sportovci, kteří každý den podávají maximální výkony, cení. 
Cyklistika je obzvláště dynamická a umí nadchnout davy, stejně jako naše výrobky v koupelně a kuchyni. Proto je hansgrohe oficiálním hlavním sponzorem prvotřídního cyklotýmu BORA-hansgrohe.

Sledujte nás

Cyklotým BORA – hansgrohe Vás informuje na svých oficiálních internetových stránkách a je aktivní i na sociálních sítích:

I po Tour de France budou naši jezdci podávat maximální výkony, mimo jiné na následujících závodech:

  • Vuelta 2019, Španělsko, 24. 8. – 15. 9. 2019
  • Bretagne Classic – Ouest France, 1. 9. 2019
  • Mistrovství světa v cyklistice, Yorkshire, 29. 9. 2019
  • Okolo Lombardie, Itálie, 12. 10. 2019

Sprcha, která nadchne

Devět z deseti zákazníků se podle studie* shoduje, že hansgrohe PowderRain jim připravil „nejlepší zážitek při sprchování všech dob“. Není divu: sametově jemné mikrokapky zahalí tělo jako jemný, osvěžující letní déšť. Powder Rain je přitom nejen jemný, ale díky inovativní technologii proudu i efektivní.

*1 500 koncových zákazníků testovalo v prosinci 2018 technologii hansgrohe PowderRain u trnd, evropské společnosti pro participativní marketing.

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod.