Sportovní sponzoring značky hansgrohe.
BORA-hansgrohe 

BEYOND RACING:
týmový duch a osobní motivace 

Co nás spojuje se závodní cyklistikou? Naše zaujetí pro špičkovou kvalitu a špičkové týmy je mimořádné a týmový duch je základem u společnosti hansgrohe i v závodní cyklistice. Proto jsme od roku 2017 oficiálním titulárním sponzorem worldtourové cyklistické stáje BORA-hansgrohe. Motivace našich jezdců, kteří sbírají úspěchy po celém světě, nás inspiruje.

Pohled do zákulisí

Milujete vrcholový sport a stejně jako spousta dalších fandíte závodní cyklistice? V tom případě se určitě ptáte, co sportovce motivuje k tomu, aby se každý den dostávali na samé hranice svých možností. Co je zdrojem jejich motivace, jak se soustředí na další výzvu a kde hledají podporu?
Formát „BEYOND RACING“ presented by hansgrohe nabízí pohled do zákulisí a dává slovo členům týmu, kteří se podílejí na týmovém úspěchu. Přečtěte si o osobních zkušenostech a myšlenkách, které stojí za špičkovými výkony profesionálních cyklistů.

Společnost hansgrohe je oficiální titulární sponzor od roku 2017 a svoji podporu již prodloužila do konce roku 2024. 

Lidé jsou v centru úspěchu

Společně podávají výkony, po závodě zase načerpají energii, odpočinou si a užívají si svobody: svět BORA-hansgrohe je plný osobních příběhů. Od knírků, kterými jezdci oslavili 120leté výročí společnosti hansgrohe, přes osobní zkušenosti profesionálních cyklistů až po nahlédnutí do závodů.

BORA-hansgrohe: s týmovým duchem k cíli

Kde, kdy, kdo – informace ze závodů a videa

Cyklistický tým BORA-hansgrohe pro vás má spoustu informací na svých oficiálních internetových stránkách a je aktivní i na sociálních sítích:

Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.