ShowerSelect Comfort s intuitivním ovládáním ve sprše.

ShowerSelect Comfort

Puristický a elegantní design podomítkových baterií ShowerSelect Comfort promění vaši sprchu v nepřehlédnutelný atraktivní skvost a umožňuje intuitivní ovládání všech funkcí ve sprše. Jediným stisknutím můžete precizně zapínat a vypínat vodu, přepínat z ruční na horní sprchu nebo měnit druh proudu. Podomítkový termostat neustále vyrovnává výkyvy teploty vody, a spolehlivě se tak postará o blahodárný zážitek ze sprchování.Shlédnout produkty

Přináší atraktivní vzhled do vaší koupelny

Plochý, puristický podomítkový termostat od hansgrohe.
Krása a udržitelnost do nejmenšího detailu: díky puristickému designu hansgrohe a použití kvalitních materiálů vám radost z nového podomítkového termostatu vydrží opravdu dlouho.

Design. Ovladače vody mají minimalistický design a jsou o 40 procent plošší než předchozí vrchní sady podomítkových termostatů hansgrohe. Díky tomu poskytují ve sprše ještě více volného prostoru. Nabízíme tři puristické designové tvary: E, S a Q neboli hranatý, kulatý a SoftCube a také pět povrchových úprav: chrom, matnou černou, matnou bílou, kartáčovaný černý chrom a kartáčovaný bronz.

Nová dimenze pohodlí. Intuitivní ovládání až čtyř spotřebičů jediným stisknutím tlačítka – přesněji řečeno plošných a vysoce kvalitních kovových tlačítek Select.

Udržitelnost. Integrovaná regulace množství vody s funkcí zastavení pro udržitelné zacházení s vodou. Bezpečnost díky omezení teploty SafetyStop, které chrání před příliš horkou vodou. Ochrana proti opaření, užitečná zvláště pro děti nebo pro osoby s handicapem.

Jednoduché čištění díky plochým tlačítkům.

Individuální podomítkové termostaty pro milovníky designu

Plochý, puristický podomítkový termostat do sprchy.
Krása a udržitelnost do nejmenšího detailu: díky puristickému designu hansgrohe a použití kvalitních materiálů vám radost z nového podomítkového termostatu vydrží opravdu dlouho.
  • Extrémně tiché díky třídě hluku 1. Všechny vnitřní části vedoucí vodu jsou vybaveny zvukovou izolací.
  • Kvalita hansgrohe s dlouhou životností, díky vysokým standardům a novým materiálům. Např. tlačítka Select jsou vyrobena z kovu – pro příjemný dotyk a dlouhotrvající radost.
  • Pohodlné a časově úsporné čištění. Velká kovová tlačítka usnadňují práci při čištění.
  • Široký sortiment povrchových úprav FinishPlus a tři designové tvary. Tato rozmanitost je momentálně velmi žádaná, uspokojí přání všech zákazníků a zároveň odpovídá aktuálním požadavkům na trhu.
  • Šetrné ke zdrojům. Díky integrované regulaci průtoku zajišťuje ShowerSelect Comfort udržitelné zacházení s vodou i energií potřebnou pro její ohřev.
  • Přizpůsobitelnost. Široké portfolio pro ovládání několika spotřebičů a druhů proudů.
Třídit podle
3  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.