WallStoris bathroom shelves by hansgrohe in Matte Black.

WallStoris

Stylové a harmonické prostředí koupelny

Úložný systém WallStoris přináší organizaci – snadněji než kdy předtím

Máte rádi chvíle v koupelně, ale nevíte, kam uložit všechny věci? Stručně řečeno: Potřebujete více úložného prostoru? WallStoris je tu, aby to změnil. S tímto úložným systémem hansgrohe můžete stylově a bezpečně uložit vše, co si v koupelně hýčkáte. Tyto všestranné doplňky ve značkové kvalitě zůstávají stabilně na svém místě a zkrášlí vaši wellness zónu. Pro vnitřní rovnováhu a uklizený, harmonický domov.

WallStoris – téměř neomezené množství kombinací

Připevnění všech prvků WallStoris je hračkou – a splní to, co slibují. Princip je jednoduchý, ale o to individuálnější: Vezmete lištu a vybavíte ji libovolným modulárním příslušenstvím. Ať už policemi, háčky nebo košemi: moduly WallStoris můžete sestavit až 40 000 způsoby. Stačí se rozhodnout pro délku lišty– 50 nebo 70 cm – a můžete začít. Zatímco si stylizujete stěnu podle svých potřeb a prostorových podmínek, můžete vyjádřit svůj osobní vkus.

WallStoris – dekorativní koupelnové doplňky, které si zamilujete

Vybavení pro pořádek v koupelně bylo jen zřídka tak individuální, uspokojivé a tak atraktivní. hansgrohe nabízí modulární úložný systém v povrchových barvách matné černé a matné bílé barvy, takže jej lze snadno kombinovat s více řadami produktů hansgrohe, včetně nové kategorie sprch hansgrohe Pulsify. Vytvořte si koupelnu tón v tónu nebo vytvořte barevné trendové kontrasty. 

Koupelnové lišty WallStoris – díky lepení, je možné je kdykoliv sejmout 

Všechny moduly WallStoris se snadno instalují. Lze je podle potřeby přemístit a odstranit bez zanechání zbytků lepidla. Pěkné na pohled a přijatelné pro pronajímatele bytů, protože zde nejsou žádné vyvrtané díry. Dodávaná lepicí sada znamená, že kov, sklo a dlaždice zůstanou nepoškozeny. Lištové lišty můžete také přišroubovat klasickým způsobem, pokud chcete. Malá námaha, hodně efektu, dlouhotrvající potěšení: sofistikované značkové příslušenství hansgrohe je vysoce kvalitní a přitom cenově dostupné.


 

Sprchy Pulsify je skvěle doplní

Pokud chcete, aby vše ve vaší koupelně snů bylo stoprocentně tvarově i barevně konzistentní, zkombinujte doplňky WallStoris se sprchami Pulsify. Tato řada sprch hansgrohe je k dispozici ve stejných barvách povrchu FinishPlus - matná černá a matná bílá. Sprchy Pulsify vás budou hýčkat pomocí proudu PowderRain – a udělají velký parádu i v těch nejmenších koupelnách.
Třídit podle
20  Výsledky
Na koho se obrátit.

Nejbližší prodejce/vzorkovna:

kontaktní e-mail:
info@hansgrohe.cz
zákaznická linka:
+420 511 120 502/503
telefonní kontakt:
+420 511 120 550
otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00 hod., showroom: po + st 15:00 – 17:00 hod.